Každý večer Večerníček, 19/20

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo – Sabina Goricová (4 roky) - Víla Amálka

1. místo – Sabina Goricová (4 roky) - Víla Amálka

2. místo – Nella Suchá (6 let) - Duhová Amálka

2. místo – Nella Suchá (6 let) - Duhová Amálka

2. místo – Marlaa Enkhkhuslen (6 let) - Maxík s Ájou u odpoledního čaje

2. místo – Marlaa Enkhkhuslen (6 let) - Maxík s Ájou u odpoledního čaje

2. místo – Stela Doležalová (5 let) - Krtek opravuje dům se svými kamarády

2. místo – Stela Doležalová (5 let) - Krtek opravuje dům se svými kamarády

2. místo – Eliška Halířová (6 let) - Hvězdičková Amálka

2. místo – Eliška Halířová (6 let) - Hvězdičková Amálka

3. místo – Jan Matias Gránský (5 let) - Křemílek a Vochomůrka

3. místo – Jan Matias Gránský (5 let) - Křemílek a Vochomůrka

Čestné uznání – Valerie Schulzová (5 let) - Rákosníčka mám ráda

Čestné uznání – Valerie Schulzová (5 let) - Rákosníčka mám ráda

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

1. místo – Dominik Mančík (6 let) - Králíci z klobouku

1. místo – Dominik Mančík (6 let) - Králíci z klobouku

1. místo – Jan Kurkin (11 let) - Bob a Bobek

1. místo – Jan Kurkin (11 let) - Bob a Bobek

2. místo – Adam Zuščák (10 let) - Večerníček

2. místo – Adam Zuščák (10 let) - Večerníček

3. místo – Dominik Krejčí (10 let) - Kosí bratři

3. místo – Dominik Krejčí (10 let) - Kosí bratři

3. místo – David Lorenc (8 let) - Řáholec

3. místo – David Lorenc (8 let) - Řáholec

Čestné uznání – Jakub Mikeš (7 let) - Sněžný muž Hugo

Čestné uznání – Jakub Mikeš (7 let) - Sněžný muž Hugo

 

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které pracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

1. místo – Nikol Kotásková (12 let) - Každý večer Večerníček

1. místo – Nikol Kotásková (12 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Soňa Alexová (13 let) - Krysáci

2. místo – Soňa Alexová (13 let) - Krysáci

2. místo – Jiřina Smutná (13 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Jiřina Smutná (13 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Marie Sokolová (12 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Marie Sokolová (12 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Nikol Ivánková (13 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Nikol Ivánková (13 let) - Každý večer Večerníček

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

1. místo – Ondřej Synáč (6 let) - Maxipes Fík

1. místo – Ondřej Synáč (6 let) - Maxipes Fík

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Zuzana Zoubková (7 let) - O kocourovi Mikešovi

1. místo – Zuzana Zoubková (7 let) - O kocourovi Mikešovi

2. místo – Ondřej Buchta (7 let) - O pejskovi a kočičce (Jak pekli dort)

2. místo – Ondřej Buchta (7 let) - O pejskovi a kočičce (Jak pekli dort)

3. místo – Šárka Pumrlová (10 let) - Jak nechtěl ptáček létat

3. místo – Šárka Pumrlová (10 let) - Jak nechtěl ptáček létat

Čestné uznání – Sofie Pětvalská (8 let) - Hvězdička z Rákosníčka

Čestné uznání – Sofie Pětvalská (8 let) - Hvězdička z Rákosníčka

Čestné uznání – Mariana Šabachová (7 let) - Štaflík a Špagetka

Čestné uznání – Mariana Šabachová (7 let) - Štaflík a Špagetka

Čestné uznání – Karolína Šabachová (7 let) - Malá čarodějnice

Čestné uznání – Karolína Šabachová (7 let) - Malá čarodějnice

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

1. místo – Anna Růžičková (13 let) - Krakonoš (Krkonošské pohádky)

1. místo – Anna Růžičková (13 let) - Krakonoš (Krkonošské pohádky)

Čestné uznání – Emílie Větrovcová (12 let) - Rákosníček a hvězdy

Čestné uznání – Emílie Větrovcová (12 let) - Rákosníček a hvězdy

Čestné uznání – Adriana Kilianová (13 let) - Maxipes Fík

Čestné uznání – Adriana Kilianová (13 let) - Maxipes Fík

Čestné uznání – Laura Linková (13 let) - Mach a Šebestová

Čestné uznání – Laura Linková (13 let) - Mach a Šebestová

Čestné uznání – Denisa Hladěnová (11 let) - Maxipes Fík

Čestné uznání – Denisa Hladěnová (11 let) - Maxipes Fík

 

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz