Když nemůžeš, tak přidej víc, 18/19

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo –Viktorie Tomášová (6,5 let)

1. místo –Viktorie Tomášová (6,5 let) "Závody na skateboardu"

2. místo – Adam Buzek (7 let)

2. místo – Adam Buzek (7 let) "Chci být jako Jaromír Jágr“

2. místo – Lucie Jechovák (6 let) „Závody v běhu – doběhni do cíle!“

2. místo – Lucie Jechovák (6 let) „Závody v běhu – doběhni do cíle!“

3. místo – František Mertl (6 let) „Piráti v bouři“

3. místo – František Mertl (6 let) „Piráti v bouři“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Barborka Bumanová (6 let) „OOOOOOTUŽUJEME SE“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Barborka Bumanová (6 let) „OOOOOOTUŽUJEME SE“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Jan Flachs (5 let) „Chytej, Honzíku“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Jan Flachs (5 let) „Chytej, Honzíku“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Anna Henišová (5 let) „Dovádím ve vodě“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Anna Henišová (5 let) „Dovádím ve vodě“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Jana Korbelová (5 let) „Trampolína – to je moje“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Jana Korbelová (5 let) „Trampolína – to je moje“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Eliška Lávičková (3,5 roku) „Házíme si míčky“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Eliška Lávičková (3,5 roku) „Házíme si míčky“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Anastázie Plávková (6 let) „Tenis – ten mě baví“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Anastázie Plávková (6 let) „Tenis – ten mě baví“

Čestné uznání – Denisa Dvořáková, (6 let)„Sportování nás baví“

Čestné uznání – Denisa Dvořáková, (6 let)„Sportování nás baví“

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

Čestné uznání – Filip Dobrý (9 let)

Čestné uznání – Filip Dobrý (9 let)

Čestné uznání – Samuel Melichar (8 let), „Hokejisti“

Čestné uznání – Samuel Melichar (8 let), „Hokejisti“

 

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

1 místo – Marek Kratochvíl „Auto Hammer (auta mě baví, motorky, letadla, vlaky…)“

1 místo – Marek Kratochvíl „Auto Hammer (auta mě baví, motorky, letadla, vlaky…)“

1 místo – Michal Kočí „Pudl u vody (obdivuji černé barvy)“

1 místo – Michal Kočí „Pudl u vody (obdivuji černé barvy)“

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

1. místo – Anastázie Čechová (6 let) „Malí chemici ve školce“

1. místo – Anastázie Čechová (6 let) „Malí chemici ve školce“

1. místo – Anežka Vytisková (6 let) „Ukázky pokusů“

1. místo – Anežka Vytisková (6 let) „Ukázky pokusů“

1. místo – Barbora Snížková (6 let) „Na koncertě“

1. místo – Barbora Snížková (6 let) „Na koncertě“

2. místo – Zuzana Klímová (5 let)

2. místo – Zuzana Klímová (5 let)

2. místo – Mikuláš, Štěpán Povondra (6 let) „Překážkový závod“

2. místo – Mikuláš, Štěpán Povondra (6 let) „Překážkový závod“

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Lucie Kubátová (11 let) „Objevujeme krásy Prahy“

1. místo – Lucie Kubátová (11 let) „Objevujeme krásy Prahy“

3. místo – Edita Kopecká (8 let) „Na vánočním koncertě“

3. místo – Edita Kopecká (8 let) „Na vánočním koncertě“

Čestné uznání - Kryštof Kaisler (10 let)

Čestné uznání - Kryštof Kaisler (10 let) "Na procházce s dědou"

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

1. místo – Adam Zobaník (13 let)

1. místo – Adam Zobaník (13 let)

2. místo – Šimon Švejda (15 let) „Promrhaná šance“

2. místo – Šimon Švejda (15 let) „Promrhaná šance“

3. místo – Patrik William Mc Gaffin (11 let) „Cyklista“

3. místo – Patrik William Mc Gaffin (11 let) „Cyklista“

Čestné uznání – Nela Grmelová (14 let)

Čestné uznání – Nela Grmelová (14 let)

Čestné uznání – Yen Nhi Nguyenová (15 let)

Čestné uznání – Yen Nhi Nguyenová (15 let)

Čestné uznání – Alena Rožková (14 let)

Čestné uznání – Alena Rožková (14 let)

 

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz