Místo, kde bydlím, 17/18

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo - Viktorie Vitíková (6 let) – „Plzeňské náměstí“, 91. MŠ Plzeň 2. místo - Klára Skoumalová (6 let) - „Naše třída na procházce 3.místo, Viktorie Hušková (5 let) „Moje nejoblíbenější místo“, MŠ Zahrádka Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy
1. místo - Viktorie
Vitíková (6 let) –
„Plzeňské náměstí“,
91. MŠ Plzeň


2. místo - Klára
Skoumalová (6 let) - „Naše třída na procházce"


3.místo, Viktorie
Hušková (5 let)
„Moje nejoblíbenější místo“,
MŠ Zahrádka"

Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka



Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy
Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka

Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka

Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka

Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka

Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahyy Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy
Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka

Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka

Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka

Čestné uznání, kolektiv dětí MŠ Zahrádka

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6-10 let)

1. místo - Evelína Alešová (10 let) -  ZŠ a Mš Palachova 1. místo - Laura Šejnová (8 let)  - ZŠ a MŠ Chřásťany 1. místo - Aneta Trojanová (10 let) – „Poštorenský kostel“ 2. místo - Adam Gabriel Marek (6 let) – ŠD Zš Hradištko
1. místo - Evelína Alešová (10 let) -
ZŠ a Mš Palachova

1. místo - Laura Šejnová (8 let) -
ZŠ a MŠ Chřásťany

1. místo - Aneta Trojanová (10 let) – „Poštorenský kostel“

2. místo - Adam Gabriel Marek
(6 let) – ŠD a ZŠ Hradištko
3. místo - Kateřina Pilařová (6 let) – „Mám ráda rozkvetlou zahrádku“ Čestné uznání - Victoria Bodnarová (7 let) – „Břeclavský kostel“ Čestné uznání - Nikol Kantorová (7 let) – „Krmení čápů na pohanisku“ Čestné uznání - Laura Najbrtová (7 let) – „Náš most přes řeku Dyji“
3. místo - Kateřina Pilařová (6 let) – „Mám ráda rozkvetlou zahrádku“ Čestné uznání - Victoria Bodnarová (7 let) – „Břeclavský kostel“

Čestné uznání - Nikol Kantorová (7 let) – „Krmení čápů na pohanisku“ Čestné uznání - Laura Najbrtová
(7 let) – „Náš most přes řeku Dyji“

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Nikol Lelková „Naše město“ 1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Zorka Uhlířová „Zámek v Novém Městě nad Metují“ 1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Karolína Šplíchalová „Náměstí v naše městě“, 1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Veronika Rucknerová „Zvonice v Krčíně“
1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Nikol Lelková „Naše město“


1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Zorka Uhlířová „Zámek v Novém Městě nad Metují“

1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Karolína Šplíchalová „Náměstí v naše městě“

1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Veronika Rucknerová „Zvonice v Krčíně“


1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Julie Blažková „Naše město“ 2. místo - Lenka Petříková (14 let) – „České Budějovice – Železná panna“ 2. místo - Tereza Drechslerová (14 let) - „Cesta do školy naší ulicí“ 3. místo - Orsolya Gala (12 let) -  ZŠ Jana Babáka, Brno
1. místo - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín, Julie Blažková „Naše město"


2. místo - Lenka Petříková (14 let) – „České Budějovice – Železná panna“

2. místo - Tereza Drechslerová (14 let) - „Cesta do školy naší ulicí"


3. místo - Orsolya Gala (12 let) - ZŠ Jana Babáka, Brno


3. místo - Jára Příkop a Dan Hladík (13 let), „Majsner in popelnice“      
Jára Příkop a Dan Hladík (13 let), „Majsner in popelnice“      

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

1. místo - Robert Kodad (15 let) – „Mé historické město 2. místo - Veronika Moudrá  – Domov Petra Mačkov 2. místo - Petra Boudová  – Domov Petra Mačkov 3. místo - Sára Hanáková (9)  – „Novoroční pražský ohňostroj“
1. místo - Robert Kodad (15 let) –
„Mé historické
město"

2. místo - Veronika
Moudrá – Domov
Petra Mačkov"


2. místo - Petra
Boudová – Domov
Petra Mačkov


3. místo - Sára Hanáková (9) – „Novoroční pražský ohňostroj"
Čestné uznání - kolektiv dětí ZŠ a SŠ Karla Herforta, Patrik Hyben „Malostranské mostecké věže“ Čestné uznání - kolektiv dětí ZŠ a SŠ Karla Herforta, Tereza Hybenová „ Praha“ Čestné uznání - kolektiv dětí ZŠ a SŠ Karla Herforta, Pavel Balog „Orloj“ Čestné uznání - kolektiv dětí ZŠ a SŠ Karla Herforta, Eliška Brejchová „Západ slunce na Staroměstském náměstí
Čestné uznání - kolektiv dětí ZŠ a SŠ Karla Herforta, Patrik Hyben „Malostranské mostecké věže“


Čestné uznání - kolektiv dětí ZŠ a
SŠ Karla Herforta,
Tereza Hybenová
„Praha"


Čestné uznání - kolektiv dětí ZŠ a SŠ
Karla Herforta, Pavel
Balog „Orloj“



Čestné uznání - kolektiv dětí ZŠ a SŠ Karla Herforta, Eliška Brejchová „Západ slunce na Staroměstském náměstí"

Čestné uznání – kolektiv dětí Domova Petra Mačkov, Petra Němcová Čestné uznání – kolektiv dětí Domova Petra Mačkov, Kristýna Kadlecová Čestné uznání – kolektiv dětí Domova Petra Mačkov, Marie Pojslová Čestné uznání – kolektiv dětí Domova Petra Mačkov, Jana Vítovcová
Čestné uznání –
kolektiv dětí
Domova Petra
Mačkov, Petra
Němcová

Čestné uznání –
kolektiv dětí
Domova Petra
Mačkov, Kristýna
Kadlecová

Čestné uznání –
kolektiv dětí
Domova Petra
Mačkov, Marie
Pojslová

Čestné uznání – kolektiv dětí
Domova Petra
Mačkov, Jana
Vítovcová

Čestné uznání – kolektiv dětí Domova Petra Mačkov, Simona Pavlíčková Čestné uznání – kolektiv dětí Domova Petra Mačkov, Helena Pfefferová    
Čestné uznání –
kolektiv dětí
Domova Petra
Mačkov, Simona
Pavlíčková
Čestné uznání –
kolektiv dětí
Domova Petra
Mačkov, Simona
Pavlíčková
   

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

1. místo - Zuzana Klímová (3 roky) – ZUŠ Březnice 2. místo - Mikuláš Štěpán (4 roky) – Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno    
1. místo - Zuzana Klímová (3 roky) –
ZUŠ Březnice


2. místo - Mikuláš Štěpán (4 roky) – Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno    

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo - Karolína Váňová (10 let) „U nás v obývacím pokoji 2. místo - Veronika Břízová (8 let) – „Muzeum v Plzni 3. místo - Alžběta Dvořáková (10 let) – „U mě v pokojíčku se psem Rockym“ 3. místo - Jindřich Šlechta (7 let) – „Můj dům
1. místo - Karolína
Váňová (10 let)
„U nás v obývacím
pokoji
2. místo - Veronika
Břízová (8 let) –
„Muzeum v Plzni"

3. místo - Alžběta
Dvořáková (10 let) –
„U mě v pokojíčku
se psem Rockym“
3. místo - Jindřich
Šlechta (7 let) –
„Můj dům"

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

Čestné uznání - Martina Behenská (14 let) „U nás na louce“ Čestné uznání - Emma Zvěřinová (12 let) „Moje město“,    
Čestné uznání -
Martina Behenská
(14 let) „U nás na
louce"
Čestné uznání -
Emma Zvěřinová
(12 let) „Moje město"

   

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz