Každý večer Večerníček, 19/20

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo – Sabina Goricová (4 roky) - Víla Amálka

1. místo – Sabina Goricová (4 roky) - Víla Amálka

2. místo – Nella Suchá (6 let) - Duhová Amálka

2. místo – Nella Suchá (6 let) - Duhová Amálka

2. místo – Marlaa Enkhkhuslen (6 let) - Maxík s Ájou u odpoledního čaje

2. místo – Marlaa Enkhkhuslen (6 let) - Maxík s Ájou u odpoledního čaje

2. místo – Stela Doležalová (5 let) - Krtek opravuje dům se svými kamarády

2. místo – Stela Doležalová (5 let) - Krtek opravuje dům se svými kamarády

2. místo – Eliška Halířová (6 let) - Hvězdičková Amálka

2. místo – Eliška Halířová (6 let) - Hvězdičková Amálka

3. místo – Jan Matias Gránský (5 let) - Křemílek a Vochomůrka

3. místo – Jan Matias Gránský (5 let) - Křemílek a Vochomůrka

Čestné uznání – Valerie Schulzová (5 let) - Rákosníčka mám ráda

Čestné uznání – Valerie Schulzová (5 let) - Rákosníčka mám ráda

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

1. místo – Dominik Mančík (6 let) - Králíci z klobouku

1. místo – Dominik Mančík (6 let) - Králíci z klobouku

1. místo – Jan Kurkin (11 let) - Bob a Bobek

1. místo – Jan Kurkin (11 let) - Bob a Bobek

2. místo – Adam Zuščák (10 let) - Večerníček

2. místo – Adam Zuščák (10 let) - Večerníček

3. místo – Dominik Krejčí (10 let) - Kosí bratři

3. místo – Dominik Krejčí (10 let) - Kosí bratři

3. místo – David Lorenc (8 let) - Řáholec

3. místo – David Lorenc (8 let) - Řáholec

Čestné uznání – Jakub Mikeš (7 let) - Sněžný muž Hugo

Čestné uznání – Jakub Mikeš (7 let) - Sněžný muž Hugo

 

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které pracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

1. místo – Nikol Kotásková (12 let) - Každý večer Večerníček

1. místo – Nikol Kotásková (12 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Soňa Alexová (13 let) - Krysáci

2. místo – Soňa Alexová (13 let) - Krysáci

2. místo – Jiřina Smutná (13 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Jiřina Smutná (13 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Marie Sokolová (12 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Marie Sokolová (12 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Nikol Ivánková (13 let) - Každý večer Večerníček

2. místo – Nikol Ivánková (13 let) - Každý večer Večerníček

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

1. místo – Ondřej Synáč (6 let) - Maxipes Fík

1. místo – Ondřej Synáč (6 let) - Maxipes Fík

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Zuzana Zoubková (7 let) - O kocourovi Mikešovi

1. místo – Zuzana Zoubková (7 let) - O kocourovi Mikešovi

2. místo – Ondřej Buchta (7 let) - O pejskovi a kočičce (Jak pekli dort)

2. místo – Ondřej Buchta (7 let) - O pejskovi a kočičce (Jak pekli dort)

3. místo – Šárka Pumrlová (10 let) - Jak nechtěl ptáček létat

3. místo – Šárka Pumrlová (10 let) - Jak nechtěl ptáček létat

Čestné uznání – Sofie Pětvalská (8 let) - Hvězdička z Rákosníčka

Čestné uznání – Sofie Pětvalská (8 let) - Hvězdička z Rákosníčka

Čestné uznání – Mariana Šabachová (7 let) - Štaflík a Špagetka

Čestné uznání – Mariana Šabachová (7 let) - Štaflík a Špagetka

Čestné uznání – Karolína Šabachová (7 let) - Malá čarodějnice

Čestné uznání – Karolína Šabachová (7 let) - Malá čarodějnice

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

1. místo – Anna Růžičková (13 let) - Krakonoš (Krkonošské pohádky)

1. místo – Anna Růžičková (13 let) - Krakonoš (Krkonošské pohádky)

Čestné uznání – Emílie Větrovcová (12 let) - Rákosníček a hvězdy

Čestné uznání – Emílie Větrovcová (12 let) - Rákosníček a hvězdy

Čestné uznání – Adriana Kilianová (13 let) - Maxipes Fík

Čestné uznání – Adriana Kilianová (13 let) - Maxipes Fík

Čestné uznání – Laura Linková (13 let) - Mach a Šebestová

Čestné uznání – Laura Linková (13 let) - Mach a Šebestová

Čestné uznání – Denisa Hladěnová (11 let) - Maxipes Fík

Čestné uznání – Denisa Hladěnová (11 let) - Maxipes Fík

 

Každý večer Večerníček - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Sabina Goricová (4 roky), SŠ, ZŠ a MŠ prof. Vejdovského Olomouc
2. místo – Nella Suchá (6 let), MŠ Kamarád Hradec Králové
2. místo – Marlaa Enkhkhuslen (6 let), MŠ Kamarád Hradec Králové
2. místo – Stela Doležalová (5 let), MŠ Kamarád Hradec Králové
2. místo – Eliška Halířová (6 let), MŠ Kamarád Hradec Králové
3. místo - Jan Matias Gránský (5 let), ZŠ a MŠ Kravsko
ČU - Valerie Schulzová (5 let), MŠ Mikulov, Habánská

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
1. místo - Dominik Mančík (6 let), MŠ a ZŠ při PII a.s. Jeseník
1. místo - Jan Kurkin (11 let), ZŠ a MŠ Chrášťany
2. místo - Adam Zuščák (10 let), ZŠ Úvoz Brno
3. místo - Dominik Krejčí (10 let), ZŠ a MŠ Chrášťany
3. místo - David Lorenc (8 let), ZŠ a MŠ Vrbovec,
ČU - Jakub Mikeš (7 let), ZŠ Brno, Jana Babáka

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo - Nikol Kotásková (12 let), ZŠ Hulín
2. místo - Soňa Alexová (13 let), ZŠ a MŠ Kravsko
2. místo - Jiřina Smutná (13 let), ZŠ Hulín
2. místo - Marie Sokolová (12 let), ZŠ Hulín
2. místo - Nikol Ivánková (13 let), ZŠ Hulín

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
neotevřena

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
1. místo – Ondřej Synáč (6 let), ZUŠ Rokycany

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Zuzana Zoubková (7 let), ZUŠ Rokycany
2. místo – Ondřej Buchta (7 let), ZUŠ Rokycany
3. místo – Šárka Pumrlová (10 let), Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno
ČU – Sofie Pětvalská (8 let), ZUŠ Vrané n/Vl
ČU – Mariana Šabachová (7 let), ZUŠ Vrané n/Vl
ČU – Karolína Šabachová (7 let), ZUŠ Vrané n/Vl

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – Anna Růžičková (13 let), ZUŠ Rokycany
ČU – Emílie Větrovcová (12 let), ZUŠ Rokycany
ČU – Adriana Kilianová (13 let), ZUŠ Rokycany
ČU – Laura Linková (13 let), SZUŠ Škola pro radost
ČU – Denisa Hladěnová (11 let), SZUŠ Škola pro radost



V Brně dne 23. ledna 2020

Sponzor soutěže:

ČTKcentropen

Propozice 2019/2020

Propozice  ve formátu pdf ke stažení zde.

Děti malují pro Konto Bariéry 2019/2020 na téma "ČTVEREC"- propozice

Lužánky - středisko volného času vyhlašují XXX. ročník dětské výtvarné soutěže, která je součástí projektu „Děti malují pro Konto Bariéry“. Nejlepší a vybrané práce budou obrazovou součástí stolního kalendáře Děti malují pro Konto Bariéry 2021. Výnos z prodeje kalendářů je určen na nákup školních pomůcek pro děti s postižením.

 Konto BariérySVČ Lužánky

Soutěžní zadání a termíny odevzdání:

I. téma - KAŽDÝ VEČER VEČERNÍČEK
Již přes 50 let, každý večer ukládá všechny nejmenší Večerníčkova pohádka. Které jsou vaše nejoblíbenější, na které nejraději vzpomínáte...

Termín odevzdání: 31. prosince 2019

II. téma - ZE ŽIVOTA HMYZU
Podívejte se co žije kolem vás, nebojte se detailů, pozorování či inspirace v makrofotograiích...

Termín odevzdání prací je 30. března 2020

III. téma - PRÁCE VŠEHO DRUHU
A nebo taky ten dělá to a ten zas tohle. Řemesla současná i zaniklá. Povolání reálná i vysněná...

Termín odevzdání je 30. června 2020

Doporučený formát výkresů:
Doporučený formát prací je čtverec, (o jakkoliv velké straně) u všech prací. Práce uhlem či pastely je nutné dobře zafixovat.

Způsob značení prací:
Do soutěže jsou přijímány pouze práce, které splňují zadání. Na rubu odevzdaných prací musí být ČITELNĚ uvedeno jméno a příjmení autora, věk autora, název soutěžní práce, přesný název a adresa školy, jméno, telefon a e-mail vyučujícího. Děti, které se hlásí mimo školní zařízení, uvedou kontakt na rodiče. Práce odevzdané do soutěže se účastníkům nevracejí, o jejich dalším využití rozhoduje vyhlašovatel soutěže. Práce je třeba zaslat či předat do termínu na adresu Středisko volného času Lužánky, Lidická 50, Brno 65812.

Práce, které nebyly vybrány, jsou zkartovány. Oceněné práce budou využity k při výrobě stolních kalendářů a v reklamě spojené s projektem či s nadací. Zasláním prací soutěžící souhlasí se zveřejněním svých jmen a škol na výsledkových listinách, které budou rozeslány na emaily dotčených škol a zveřejněny na webu www.detimaluji.cz, u vybraných prací v kalendáři Děti malují pro Konto Bariéry 2021, případně na výstavách spojených s výtvarnou soutěží.

Kategorie:
1. kategorie – MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)
2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ děti ve věku 6 – 10 let)
3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ děti ve věku 11 – 15 let)
4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání – děti do 6 let
6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání – děti 7 – 10 let
7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání – děti 11 – 15 let

Hodnocení prací:
Soutěž bude posuzovat odborná porota. Výsledková listina bude zveřejněna na www.detimaluji.cz nejpozději měsíc po uzávěrce. Ocenění autoři obdrží navíc informace o svém umístění prostřednictvím mailových zpráv adresovaných vedení jejich škol nebo vyučujícím učitelům nebo rodičům.

Propagace nejlepších a vybraných prací:
Oceněné práce bude možné shlédnout na www.detimaluji.cz
Nejlepší a vybrané výtvarné práce budou bezplatně využity pro tvorbu obrazové části stolního kalendáře
"Děti malují pro Konto Bariéry", který bude vydán pro rok 2021 a jehož prodejem budou získávány finanční prostředky na nákup školních pomůcek pro zdravotně postižené děti (www.kontobariery.cz/projekty).
Vybrané práce budou vystaveny v prostorách SVČ Lužánky.

Soutěž podporují:
Antipol Brno CZ, www.projektypomahaji.cz

Informace o soutěži:
Lužánky – středisko volného času Brno, Marie Janíková, tel. 724 534 730, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace o kalendáři:
Antipol Brno CZ s.r.o., Andrea Švábová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 777 970 818

Sponzor soutěže:

 

ČTKSVČ Lužánky

 

Když nemůžeš, tak přidej víc, 18/19

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo –Viktorie Tomášová (6,5 let)

1. místo –Viktorie Tomášová (6,5 let) "Závody na skateboardu"

2. místo – Adam Buzek (7 let)

2. místo – Adam Buzek (7 let) "Chci být jako Jaromír Jágr“

2. místo – Lucie Jechovák (6 let) „Závody v běhu – doběhni do cíle!“

2. místo – Lucie Jechovák (6 let) „Závody v běhu – doběhni do cíle!“

3. místo – František Mertl (6 let) „Piráti v bouři“

3. místo – František Mertl (6 let) „Piráti v bouři“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Barborka Bumanová (6 let) „OOOOOOTUŽUJEME SE“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Barborka Bumanová (6 let) „OOOOOOTUŽUJEME SE“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Jan Flachs (5 let) „Chytej, Honzíku“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Jan Flachs (5 let) „Chytej, Honzíku“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Anna Henišová (5 let) „Dovádím ve vodě“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Anna Henišová (5 let) „Dovádím ve vodě“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Jana Korbelová (5 let) „Trampolína – to je moje“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Jana Korbelová (5 let) „Trampolína – to je moje“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Eliška Lávičková (3,5 roku) „Házíme si míčky“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Eliška Lávičková (3,5 roku) „Házíme si míčky“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Anastázie Plávková (6 let) „Tenis – ten mě baví“

Čestné uznání – Kolektiv dětí MŠ Lišov, Anastázie Plávková (6 let) „Tenis – ten mě baví“

Čestné uznání – Denisa Dvořáková, (6 let)„Sportování nás baví“

Čestné uznání – Denisa Dvořáková, (6 let)„Sportování nás baví“

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

Čestné uznání – Filip Dobrý (9 let)

Čestné uznání – Filip Dobrý (9 let)

Čestné uznání – Samuel Melichar (8 let), „Hokejisti“

Čestné uznání – Samuel Melichar (8 let), „Hokejisti“

 

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

1 místo – Marek Kratochvíl „Auto Hammer (auta mě baví, motorky, letadla, vlaky…)“

1 místo – Marek Kratochvíl „Auto Hammer (auta mě baví, motorky, letadla, vlaky…)“

1 místo – Michal Kočí „Pudl u vody (obdivuji černé barvy)“

1 místo – Michal Kočí „Pudl u vody (obdivuji černé barvy)“

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

1. místo – Anastázie Čechová (6 let) „Malí chemici ve školce“

1. místo – Anastázie Čechová (6 let) „Malí chemici ve školce“

1. místo – Anežka Vytisková (6 let) „Ukázky pokusů“

1. místo – Anežka Vytisková (6 let) „Ukázky pokusů“

1. místo – Barbora Snížková (6 let) „Na koncertě“

1. místo – Barbora Snížková (6 let) „Na koncertě“

2. místo – Zuzana Klímová (5 let)

2. místo – Zuzana Klímová (5 let)

2. místo – Mikuláš, Štěpán Povondra (6 let) „Překážkový závod“

2. místo – Mikuláš, Štěpán Povondra (6 let) „Překážkový závod“

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Lucie Kubátová (11 let) „Objevujeme krásy Prahy“

1. místo – Lucie Kubátová (11 let) „Objevujeme krásy Prahy“

3. místo – Edita Kopecká (8 let) „Na vánočním koncertě“

3. místo – Edita Kopecká (8 let) „Na vánočním koncertě“

Čestné uznání - Kryštof Kaisler (10 let)

Čestné uznání - Kryštof Kaisler (10 let) "Na procházce s dědou"

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

1. místo – Adam Zobaník (13 let)

1. místo – Adam Zobaník (13 let)

2. místo – Šimon Švejda (15 let) „Promrhaná šance“

2. místo – Šimon Švejda (15 let) „Promrhaná šance“

3. místo – Patrik William Mc Gaffin (11 let) „Cyklista“

3. místo – Patrik William Mc Gaffin (11 let) „Cyklista“

Čestné uznání – Nela Grmelová (14 let)

Čestné uznání – Nela Grmelová (14 let)

Čestné uznání – Yen Nhi Nguyenová (15 let)

Čestné uznání – Yen Nhi Nguyenová (15 let)

Čestné uznání – Alena Rožková (14 let)

Čestné uznání – Alena Rožková (14 let)

 

Když nemůžeš, tak přidej víc - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Viktorie Tomášová (6,5 let), MŠ Kamarád
2. místo – Lucie Jechová (6 let), MŠ Borovany
2. místo – Adam Buzek (7 let), MŠ Pastelka
3. místo – František Mertl (6 let), MŠ Borovany
ČU - Denisa Dvořáková (6 let), ZŠ a MŠ Kravsko
ČU - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Lišov

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
ČU - Filip Dobrý (9 let), ZŠ a MŠ Chřášťany
ČU - Samuel Melichar (8 let), ZŠ a MŠ Vrbovec

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
neotevřena

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
1. místo – Marek Kratochvíl, Domov pro osoby se zdravotním postižením Gaudium
1. místo – Michal Kočí, Domov pro osoby se zdravotním postižením Gaudium

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
1. místo – Anastázie Čechová (6 let), ZUŠ Gustava Mahlera
1. místo – Anežka Vytisková (6 let), ZUŠ Gustava Mahlera
1. místo – Barbora Snížková (6 let), ZUŠ Gustava Mahlera
2. místo – Mikuláš, Štěpán Povondra (6 let), Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno
2. místo – Zuzana Klímová (5 let), ZUŠ Březnice

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Lucie Kubátová (11let), ZUŠ Gustava Mahlera
3. místo – Edita Kopecká (8 let), ZUŠ Gustava Mahlera
ČU – Kryštof Kaisler (10 let), ZUŠ Gustava Mahlera

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – Adam Zobaník (13 let), Soukromá ZUŠ Škola pro radost
2. místo – Šimon Švejda (15 let), ZUŠ Dobruška
3. místo – Patrik William Mc Gaffin (11 let), Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno
ČU – Alena Rožková (14 let), SZUŠ Škola pro radost
ČU – Nela Grmelová (14 let), SZUŠ Škola pro radost
ČU – Yen Nhi Nguyenová (15 let), SZUŠ Škola pro radost



V Brně dne 3. září 2019

Sponzor soutěže:

ČTK

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz