Osmičková výročí, 17/18

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo – Štěpán Pospíšil (6 let) – „První školní den v roce 1968 naší paní učitelky a můj první školní den v roce 2018“

1. místo – Štěpán Pospíšil (6 let) – „První školní den v roce 1968 naší paní učitelky a můj první školní den v roce 2018“

2. místo – Anna Bartůšková (6 let) - „TGM“

2. místo – Anna Bartůšková (6 let) - „TGM“

2. místo – Anna Bartůšková (6 let) - „TGM“ - obrazová předloha

2. místo – Anna Bartůšková (6 let) - „TGM“ - obrazová předloha

2. místo – Bára Koželouhová (6 let) - „TGM“

2. místo – Bára Koželouhová (6 let) - „TGM“

2. místo – Bára Koželouhová (6 let) - „TGM“ - obrazová předloha

2. místo – Bára Koželouhová (6 let) - „TGM“ - obrazová předloha

3. místo – Libuška Kubíčková (6 let) „TGM s holčičkou v kroji“

3. místo – Libuška Kubíčková (6 let) „TGM s holčičkou v kroji“

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

1. místo – Adam Bečvář (11 let) -  „TGM mýma očima“

1. místo – Adam Bečvář (11 let) - „TGM mýma očima“

1. místo – Robert Hopjan (9let)  - „1968 – 1989 - Jen ptáci byli volní“

1. místo – Robert Hopjan (9let) - „1968 – 1989 - Jen ptáci byli volní“

2. místo – Josef Bahr (11 let) – „Rusové v ulicích“

2. místo – Josef Bahr (11 let) – „Rusové v ulicích“

2. místo – Jakub Sedláček (8 let) – „Tady je Česká republika“

2. místo – Jakub Sedláček (8 let) – „Tady je Česká republika“

3. místo – Anna Marie Chytrá (10 let) – „1968 – pan Dubček“

3. místo – Anna Marie Chytrá (10 let) – „1968 – pan Dubček“

3. místo – Tereza Fialová (10 let) – „1968 – pan Dubček“

3. místo – Tereza Fialová (10 let) – „1968 – pan Dubček“

Čestné uznání – Jana Velková (11 let) – „První prezident“

Čestné uznání – Jana Velková (11 let) – „První prezident“

Čestné uznání – Kamila Šefránková (11 let) – „Tatíček Masaryk“

Čestné uznání – Kamila Šefránková (11 let) – „Tatíček Masaryk“

Čestné uznání – Tereza Říhová (11 let) – „T. G. M.“

Čestné uznání – Tereza Říhová (11 let) – „T. G. M.“

 

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

1. místo – Jana Hopjanová (14 let) – „1968–1989 – Trnitá cesta ke svobodě“

1. místo – Jana Hopjanová (14 let) – „1968–1989 – Trnitá cesta ke svobodě“

1. místo – Jana Hopjanová (14 let) – „Co se dělo po roce 1948 – Na paměť Heliodoru Píkovi – první justiční vražda“

1. místo – Jana Hopjanová (14 let) – „Co se dělo po roce 1948 – Na paměť Heliodoru Píkovi – první justiční vražda“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Šárka Tobolíková „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Šárka Tobolíková „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Patrik Formánek „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Patrik Formánek „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Markéta Vávrová „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Markéta Vávrová „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Lucie Spurná „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Lucie Spurná „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Andrea Horáková „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Andrea Horáková „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Michaela Šimková „1918“

2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Michaela Šimková „1918“

3. místo – Štěpánka Boehmová (15 let) -  „Prezident osvoboditel“

3. místo – Štěpánka Boehmová (15 let) - „Prezident osvoboditel“

3. místo – Rozálie Karásková (14 let), „Rok 1968“

3. místo – Rozálie Karásková (14 let), „Rok 1968“

 

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

kategorie zrušena

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

kategorie zrušena

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Vanessa Praženicová (9 let) „Založení Univerzity Karlovy 1348“

1. místo – Vanessa Praženicová (9 let) „Založení Univerzity Karlovy 1348“

2. místo – Beata Černá (11 let) – „Poštovní známka 1918“

2. místo – Beata Černá (11 let) – „Poštovní známka 1918“

2. místo – Kamila Terelya (11 let) – „ 1918“

2. místo – Kamila Terelya (11 let) – „ 1918“

3. místo – Barbora Sinkulová (7 let) – „1918“, Klement Gottwalt 1948

3. místo – Barbora Sinkulová (7 let) – „1918“, Klement Gottwalt 1948

Čestné uznání – Amélie Štobová (7 let) – „Portrét TGM 1918“

Čestné uznání – Amélie Štobová (7 let) – „Portrét TGM 1918“

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Barbora Zvočová „Alois Rašín“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Barbora Zvočová „Alois Rašín“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Kuba Manek „Milan Rastislav Štefánik“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Kuba Manek „Milan Rastislav Štefánik“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Kateřina Cvachoučková „Milada Horáková“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Kateřina Cvachoučková „Milada Horáková“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Kateřina Cvachoučková „1968“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Kateřina Cvachoučková „1968“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Ema Martinová „Před příjezdem okupantů“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Ema Martinová „Před příjezdem okupantů“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Karolína Brožová „1968“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Karolína Brožová „1968“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Emma Juráková „T.G. Masaryk“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Emma Juráková „T.G. Masaryk“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Tereza Fidlerová „Palach“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Tereza Fidlerová „Palach“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Olivie Benešová „Masaryk“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Olivie Benešová „Masaryk“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) –  Ema Zamojska „Beneš“

1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Ema Zamojska „Beneš“

2. místo – Vojta Skála (12 let) – „Podepisování mnichvské dohody 1938“

2. místo – Vojta Skála (12 let) – „Podepisování mnichvské dohody 1938“

2. místo – Anastázie Kateřina Strahovská (13 let) – „Černý den 1968“

2. místo – Anastázie Kateřina Strahovská (13 let) – „Černý den 1968“

3. místo – Lucie Císařová (15 let) – „ TGM“

3. místo – Lucie Císařová (15 let) – „ TGM“

3. místo – Matěj Litera (13 let) – „Portrét TGM 1918“

3. místo – Matěj Litera (13 let) – „Portrét TGM 1918“

Čestné uznání – Bára Uchazová (11 let) – „ 1918-2018“

Čestné uznání – Bára Uchazová (11 let) – „ 1918-2018“

Čestné uznání – Alexandr René Mišun (12 let) – „Rok 1968“

Čestné uznání – Alexandr René Mišun (12 let) – „Rok 1968“

 

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz