Pod olympijskými kruhy, 17/18

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo – Kaštánci – kolektiv dětí (4-6 let) „Olympijští vlajkonoši“

1. místo – Kaštánci – kolektiv dětí (4-6 let) „Olympijští vlajkonoši“

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

Čestné uznání – Jáchym Sehnoutka (10 let) „Co bych rád sledoval na olympiádě“

Čestné uznání – Jáchym Sehnoutka (10 let) „Co bych rád sledoval na olympiádě“

 

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

1. místo – Natálie Barberová (12 let) „Pod olympijskými kruhy“

1. místo – Natálie Barberová (12 let) „Pod olympijskými kruhy“

2. místo – Jan Mráka (14 let) „Cesta za zlatem“

2. místo – Jan Mráka (14 let) „Cesta za zlatem“

3. místo – Tomáš Mlčoch (12 let) „Skoky na lyžích“

3. místo – Tomáš Mlčoch (12 let) „Skoky na lyžích“

3. místo – Barbora Bílová (12 let) „Rychlobruslení“

3. místo – Barbora Bílová (12 let) „Rychlobruslení“

3. místo – Olga Bláhová (11 let) „Krasobruslení“

3. místo – Olga Bláhová (11 let) „Krasobruslení“

3. místo – Štěpán Jurenka (11 let) „Bobování“

3. místo – Štěpán Jurenka (11 let) „Bobování“

3. místo – Nikol Vranovská (12 let) „Biatlon“

3. místo – Nikol Vranovská (12 let) „Biatlon“

Čestné uznání – Ema Tefelnerová (12 let) „Pod olympijskými kruhy“

Čestné uznání – Ema Tefelnerová (12 let) „Pod olympijskými kruhy“

Čestné uznání - Alexandr René Mišun (12 let) „Pod olympijskými kruhy“

Čestné uznání - Alexandr René Mišun (12 let) „Pod olympijskými kruhy“

Čestné uznání - Veronika Baštýřová (12 let) „Sportovní potřeby“

Čestné uznání - Veronika Baštýřová (12 let) „Sportovní potřeby“

 

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

1. místo – Lukáš Vávra (15 let) „Skeleton“

1. místo – Lukáš Vávra (15 let) „Skeleton“

2. místo – Věra Míková

2. místo – Věra Míková

2. místo – Kuvsová Eliška (11 let) „Jízda mezi brankami“

2. místo – Kuvsová Eliška (11 let) „Jízda mezi brankami“

3. místo – Aneta Novotná

3. místo – Aneta Novotná

3. místo – Simona Pavlíčková

3. místo – Simona Pavlíčková

3. místo – Jana Strnadová

3. místo – Jana Strnadová

3. místo – Božena Frková

3. místo – Božena Frková

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

zrušena

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Jakub Pelikán (8 let) „Závodění“

1. místo – Jakub Pelikán (8 let) „Závodění“

2. místo – Aneta Šalé (10 let) „Plavecký závod“

2. místo – Aneta Šalé (10 let) „Plavecký závod“

3. místo – Jiří Pechnáč (11 let) „Hokejista“

3. místo – Jiří Pechnáč (11 let) „Hokejista“

Čestné uznání – Ema Knotková (6 let) „Běžecký závod“

Čestné uznání – Ema Knotková (6 let) „Běžecký závod“

Čestné uznání – Elen Gaudeková (7 let) „Olympiáda“

Čestné uznání – Elen Gaudeková (7 let) „Olympiáda“

Čestné uznání – Nela Adamcová (8 let) „Pod olympijskými kruhy“

Čestné uznání – Nela Adamcová (8 let) „Pod olympijskými kruhy“

Čestné uznání – Richard Hlásenský (9 let) „Běžecký závod“

Čestné uznání – Richard Hlásenský (9 let) „Běžecký závod“

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

Čestné uznání – Yen Nhi Nguyenová (13 let) „Rychlobruslení“

Čestné uznání – Yen Nhi Nguyenová (13 let) „Rychlobruslení“

 

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz