Práce všeho druhu, 19/20

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Magdaléna Jordanová (6 let) - Kuchař

1. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Magdaléna Jordanová (6 let) - Kuchař

1. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Šárka Kosíková (6 let) - Paní učitelka

1. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Šárka Kosíková (6 let) - Paní učitelka

1. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Justýna Koukalová (4 roky) - Paní doktorka

1. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Justýna Koukalová (4 roky) - Paní doktorka

1. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Aram Bakar (6,5 roku) - Výpravčí

1. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Aram Bakar (6,5 roku) - Výpravčí

2. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Kryštof  Kučera (4,5 roku) - Policista

2. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Kryštof Kučera (4,5 roku) - Policista

2. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Ema Váchová (5 let) - Kuchařka

2. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Ema Váchová (5 let) - Kuchařka

2. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Amanda Kadlecová (4 roky) - Zahradník

2. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka, Amanda Kadlecová (4 roky) - Zahradník

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Marie Kolaříková (6 let) - Zahradník

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Marie Kolaříková (6 let) - Zahradník

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Viktor Hrdina (6 let) - Myslivec

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Viktor Hrdina (6 let) - Myslivec

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Matylda Vránová (6 let) - Námořník

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Matylda Vránová (6 let) - Námořník

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Magdalena Heckelová (6 let) - Myslivec

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Magdalena Heckelová (6 let) - Myslivec

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Sabina Balvínová (6 let) - Malíř pokojů

3. místo – Kolektiv dětí MŠ Sluníčko, Sabina Balvínová (6 let) - Malíř pokojů

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

1. místo – Ondřej Čislinský (10 let) - Švec

1. místo – Ondřej Čislinský (10 let) - Švec

2. místo – Tomáš Janáček (9 let) - Hasiči v akci

2. místo – Tomáš Janáček (9 let) - Hasiči v akci

Čestné uznání – Kryštof Rys (8 lety) - Hasič

Čestné uznání – Kryštof Rys (8 lety) - Hasič

 

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které pracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

Čestné uznání – Ondřej Hrubeš (12 let) - Brankář

Čestné uznání – Ondřej Hrubeš (12 let) - Brankář

Čestné uznání – Rozálie Nováková (15 let) - Sochař

Čestné uznání – Rozálie Nováková (15 let) - Sochař

 

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

neotevřena

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

neoevřena

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Leila Sofie Polišenská (9 let) - Pan kadeřník

1. místo – Leila Sofie Polišenská (9 let) - Pan kadeřník

1. místo – Kateřina Richterová (8 let) - Lampař

1. místo – Kateřina Richterová (8 let) - Lampař

3. místo – Richard Hlásenský (11 let) - Hasiči

3. místo – Richard Hlásenský (11 let) - Hasiči

Čestné uznání – Nikola Loupová (8 roku) - Kovář

Čestné uznání – Nikola Loupová (8 roku) - Kovář

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

1. místo – Lucie Procházková (10 let) - Alchymista

1. místo – Lucie Procházková (10 let) - Alchymista

2. místo – Tomáš Pumrle (15 let) - Kovář

2. místo – Tomáš Pumrle (15 let) - Kovář

3. místo –Eliška Rosecká (12 let) - Hrnčíř

3. místo –Eliška Rosecká (12 let) - Hrnčíř

 

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz