Ze života hmyzu, 19/20

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo – Anna Čechová (5 let) - Vážná vážka

1. místo – Anna Čechová (5 let) - Vážná vážka

2. místo – Tereza Nováková (5 let) - Mandelinka bramborová

2. místo – Tereza Nováková (5 let) - Mandelinka bramborová

2. místo – René Sedláček (5 let) - Kamarádi broučci

2. místo – René Sedláček (5 let) - Kamarádi broučci

3. místo – René Sedláček (5 let) - Žížaly jdou na výlet

3. místo – René Sedláček (5 let) - Žížaly jdou na výlet

Čestné uznání – Mš Pastelka, Ema Váchová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Ema Váchová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Isabella Bardová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Isabella Bardová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Ema Hrubantová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Ema Hrubantová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Amanda Kadlecová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Amanda Kadlecová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Justýna Koukalová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Justýna Koukalová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Anna Barešová - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Mš Pastelka, Anna Barešová - Ze života hmyzu

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

1. místo – Matouš Hendrych (8 let) - Včelí nebezpečí

1. místo – Matouš Hendrych (8 let) - Včelí nebezpečí

2. místo – Miroslav Křišťál (8 let) - Mravenčí údolí

2. místo – Miroslav Křišťál (8 let) - Mravenčí údolí

 

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které pracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

1. místo – Adéla Jelínková (13 let) - Chroust

1. místo – Adéla Jelínková (13 let) - Chroust

1. místo – Barbora Poulová (14 let) - Pavouk pod lupou

1. místo – Barbora Poulová (14 let) - Pavouk pod lupou

1. místo – Kateřina Hrubá (14 let) - Pohled do pavoučích očí

1. místo – Kateřina Hrubá (14 let) - Pohled do pavoučích očí

1. místo – Alžběta Šalomounová (14 let) - Pavouk

1. místo – Alžběta Šalomounová (14 let) - Pavouk

2. místo – Sophia Salivarová (13 let) - Hmyz v barvách

2. místo – Sophia Salivarová (13 let) - Hmyz v barvách

3. místo – ZŠ Májová, Anička Jahodová (14 let) - Ze života hmyzu

3. místo – ZŠ Májová, Anička Jahodová (14 let) - Ze života hmyzu

3. místo – ZŠ Májová, Tomáš Doan (12 let) - Ze života hmyzu

3. místo – ZŠ Májová, Tomáš Doan (12 let) - Ze života hmyzu

3. místo – ZŠ Májová, Tran Luan Vu (12 let) - Ze života hmyzu

3. místo – ZŠ Májová, Tran Luan Vu (12 let) - Ze života hmyzu

Čestné uznání – ZŠ Zruč-Senec, Barbora Komancová (13 let) - Život vážek

Čestné uznání – ZŠ Zruč-Senec, Barbora Komancová (13 let) - Život vážek

Čestné uznání – ZŠ Zruč-Senec, Natálie Hofirková (15 let) - Život vážek

Čestné uznání – ZŠ Zruč-Senec, Natálie Hofirková (15 let) - Život vážek

Čestné uznání – ZŠ Zruč-Senec, Julie Folková (12 let) - Život vážek

Čestné uznání – ZŠ Zruč-Senec, Julie Folková (12 let) - Život vážek

 

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Damián Štěpančík (9 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Damián Štěpančík (9 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Dominika Škrobáková (8 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Dominika Škrobáková (8 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Vojtěch Vinkler (8 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Vojtěch Vinkler (8 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Tobiáš Vitamvás (8 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Tobiáš Vitamvás (8 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Lukáš Kubját  (8 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Lukáš Kubját (8 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Jakub Vaculín  (9 let)

1. místo – Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené, Jakub Vaculín (9 let)

1. místo – Kolektiv dětí ZŠ A. Jiráska se spec. vzděl. potřebami, Marek Čmarada, Sára Tronina, Klára Suchá, Daniela Suchá (11-12 let) Brouk

1. místo – Kolektiv dětí ZŠ A. Jiráska se spec. vzděl. potřebami, Marek Čmarada, Sára Tronina, Klára Suchá, Daniela Suchá (11-12 let) Brouk

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

1. místo – Mikuláš Štěpán Povondra (6 let) Roháč a brouci

1. místo – Mikuláš Štěpán Povondra (6 let) Roháč a brouci

2. místo – Sofie Bílá (5 let) Bruci na louce

2. místo – Sofie Bílá (5 let) Bruci na louce

3. místo – Mikuláš Štěpán Povondra (6 let) Štír lstivý

3. místo – Mikuláš Štěpán Povondra (6 let) Štír lstivý

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ  Štefánikova Praha, Sofie Pětvalská (8 let) - Motýl

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova Praha, Sofie Pětvalská (8 let) - Motýl

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ  Štefánikova Praha, Mariana Šabachová (7 let) - Moucha

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova Praha, Mariana Šabachová (7 let) - Moucha

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ  Štefánikova Praha, Sofie Rakhmanová (7 let) - Motýl – detail hlavy

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova Praha, Sofie Rakhmanová (7 let) - Motýl – detail hlavy

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ  Štefánikova Praha, Agnes Ondráčková (8 let) - Hmyzák

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova Praha, Agnes Ondráčková (8 let) - Hmyzák

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ  Štefánikova Praha, Elena Juillet  (7 let) - Kudlanka

1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova Praha, Elena Juillet (7 let) - Kudlanka

2. místo – Jasmína Volčková (7 let) - Kobylka

2. místo – Jasmína Volčková (7 let) - Kobylka

3. místo – Eliška Konečná (10 let) - Brouček Alfréd

3. místo – Eliška Konečná (10 let) - Brouček Alfréd

3. místo – Petra Muzikantová (8 let) - Blechák tečkovaný

3. místo – Petra Muzikantová (8 let) - Blechák tečkovaný

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

1. místo – Karolína Grmelová (15 let) - Mravenec

1. místo – Karolína Grmelová (15 let) - Mravenec

2. místo – Lucie Soldánová (11 let) - Kudlanka nábožná

2. místo – Lucie Soldánová (11 let) - Kudlanka nábožná

2. místo – Radek Pokruta (11 let) - Pilné včelky

2. místo – Radek Pokruta (11 let) - Pilné včelky

2. místo – František Richter (11 let) - Komár

2. místo – František Richter (11 let) - Komár

2. místo – Natálie Lešanská (12 let) - Roháč obecný

2. místo – Natálie Lešanská (12 let) - Roháč obecný

3. místo – Kolektiv dětí  ZUŠ Vladimíra Ambrose, Anna Helena Pospíšilová (9 let) - Zlatohlávek

3. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Vladimíra Ambrose, Anna Helena Pospíšilová (9 let) - Zlatohlávek

3. místo – Kolektiv dětí  ZUŠ Vladimíra Ambrose, Nikol Kopecká (11 let) - Zlatohlávek

3. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Vladimíra Ambrose, Nikol Kopecká (11 let) - Zlatohlávek

3. místo – Kolektiv dětí  ZUŠ Vladimíra Ambrose, Michaela Jahnová (13 let) - Zlatoočka obecná

3. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Vladimíra Ambrose, Michaela Jahnová (13 let) - Zlatoočka obecná

3. místo – Kolektiv dětí  ZUŠ Vladimíra Ambrose, Michal Mejzlík (13 let) - Roháč obecný

3. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Vladimíra Ambrose, Michal Mejzlík (13 let) - Roháč obecný

3. místo – Kolektiv dětí  ZUŠ Vladimíra Ambrose, Simona Olmrová  (11 let) - Pavouk

3. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Vladimíra Ambrose, Simona Olmrová (11 let) - Pavouk

3. místo – Kolektiv dětí  ZUŠ Vladimíra Ambrose, Vendula Polláková  (11 let) - Včela medonosná

3. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Vladimíra Ambrose, Vendula Polláková (11 let) - Včela medonosná

3. místo – Kolektiv dětí  ZUŠ Vladimíra Ambrose, Natálie Krchňáková  (11 let) - Roháč obecný

3. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Vladimíra Ambrose, Natálie Krchňáková (11 let) - Roháč obecný

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Mia Pacigovičová (11 let) - Mikroskop a moje oko

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Mia Pacigovičová (11 let) - Mikroskop a moje oko

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Bára Olšinová (11 let) - Jak to vidí můj mikroskop

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Bára Olšinová (11 let) - Jak to vidí můj mikroskop

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Marek Kolek (12 let) - Mikroskop a včela

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Marek Kolek (12 let) - Mikroskop a včela

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Isabela Pavlíčková (11 let) - Jenom jedna

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Isabela Pavlíčková (11 let) - Jenom jedna

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Adéla Bártiková (11 let) - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava, Adéla Bártiková (11 let) - Ze života hmyzu

Čestné uznání – Jonáš Tybus (12 let) - Pavouk

Čestné uznání – Jonáš Tybus (12 let) - Pavouk

 

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz