Domov - dům, kde bydlím - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Anna Barešová (5 let), Dům, kde bydlím, MŠ Pastelka, Milevsko
2. místo – Justýna Koukalová (5 let), Dům, kde bydlím, MŠ Pastelka, Milevsko
2. místo – Aneta Bejšovcová (5 let), Máma, táta a já – takhle je nám nejlépe, MŠ Sluneční, Praha
3. místo – Ema Urbánková (5 let), Domov – dům kde bydlím, ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad
3. místo – Klaudie Sabongui (4 roky), Domov, kde bydlím, ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad
3. místo – Jitka Kmínková (6 let), Můj domeček a my, MŠ Rokytnice nad Jizerou

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
1. místo – Jiří Trecha (10 let), Pozor na hraboše na našem poli, ZŠ Slovácká
1. místo – Anna Vožďová (10 let), Kaštany u našeho domu, ZŠ Slovácká
1. místo – Jana Struhárová (10 let), U nás v lednickém parku, ZŠ Slovácká
ČU – Robert Jan Göncöl (7 let), Ořechov – Tam jsem se narodil a tam budu vždy doma,
Školy na konci světa, Březová

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo – Tereza Tkačíková (12 let), Můj dům, 1. ZŠ Slaný
1. místo – Tereza Kocourková (12 let), Dům mýma očima, ZŠ Rokytnice nad Jizerou
1. místo – TPetra Iblová (11 let), Libovice, tam, kde se cítím dobře, 1. ZŠ Slaný
ČU - Andrea Lukášová (15 let), Domov, dům, kde bydlím já – ZŠ a MŠ při PII a.s. Jeseník

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
1. místo – Marie Kornoušková, Domov Petra Mačkov
1. místo – Kristýna Kadlecová, Domov Petra Mačkov

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
neotevřena

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Petr Pavlík (8 let), ZUŠ Březnice
1. místo – Zlata Hrachovcová (8 let), ZUŠ Březnice
1. místo – Michaela Arnoštová (10 let), Můj domeček plný lásky, ZUŠ Vladimíra Ambrose

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
neotevřena

TÉMA BABIČKA
ČU – Kateřina Hermanová, ZŠ Pardubice – Polabiny

V Brně dne 26. dubna 2021

 

Domov - dům, kde bydlím, 20/21

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo – Anna Barešová (5 let) - Dům, kde bydlím

1. místo – Anna Barešová (5 let) - Dům, kde bydlím

2. místo – Justýna Koukalová (5 let) - Dům, kde bydlím

2. místo – Justýna Koukalová (5 let) - Dům, kde bydlím

2. místo – Aneta Bejšovcová (5 let) - Máma, táta a já – takhle je nám nejlépe

2. místo – Aneta Bejšovcová (5 let) - Máma, táta a já – takhle je nám nejlépe

3. místo – Ema Urbánková (5 let) - Domov – dům kde bydlím

3. místo – Ema Urbánková (5 let) - Domov – dům kde bydlím

3. místo – Klaudie Sabongui (4 roky) - Domov, kde bydlím

3. místo – Klaudie Sabongui (4 roky) - Domov, kde bydlím

3. místo – Jitka Kmínková (6 let) - Můj domeček a my

3. místo – Jitka Kmínková (6 let) - Můj domeček a my

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

1. místo – Jiří Trecha (10 let) - Pozor na hraboše na našem poli

1. místo – Jiří Trecha (10 let) - Pozor na hraboše na našem poli

1. místo – Anna Vožďová (10 let) - Kaštany u našeho domu

1. místo – Anna Vožďová (10 let) - Kaštany u našeho domu

1. místo – Jana Struhárová (10 let) - U nás v lednickém parku

1. místo – Jana Struhárová (10 let) - U nás v lednickém parku

Čestné uznání – Robert Jan Göncöl (7 let) – Ořechov – Tam jsem se narodil a tam budu vždy doma

Čestné uznání – Robert Jan Göncöl (7 let) – Ořechov – Tam jsem se narodil a tam budu vždy doma

 

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které pracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

1. místo – Tereza Tkačíková (12 let) - Můj dům

1. místo – Tereza Tkačíková (12 let) - Můj dům

1. místo – Tereza Kocourková (12 let) - Dům mýma očima

1. místo – Tereza Kocourková (12 let) - Dům mýma očima

1. místo – Petra Iblová (11 let) - Libovice, tam, kde se cítím dobře

1. místo – Petra Iblová (11 let) - Libovice, tam, kde se cítím dobře

Čestné uznání – Andrea Lukášová (15 let) - Domov, dům, kde bydlím já

Čestné uznání – Andrea Lukášová (15 let) - Domov, dům, kde bydlím já

Čestné uznání za téma Babička – Kateřina Hermanová, ZŠ Pardubice – Polabiny

Čestné uznání za téma Babička – Kateřina Hermanová, ZŠ Pardubice – Polabiny

 

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

1. místo – Marie Kornoušková, Domov Petra Mačkov

1. místo – Marie Kornoušková, Domov Petra Mačkov

1. místo – Kristýna Kadlecová, Domov Petra Mačkov

1. místo – Kristýna Kadlecová, Domov Petra Mačkov

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

neotevřena

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Petr Pavlík (8 let)

1. místo – Petr Pavlík (8 let)

1. místo – Zlata Hrachovcová (8 let)

1. místo – Zlata Hrachovcová (8 let)

1. místo – Michaela Arnoštová (10 let) - Můj domeček plný lásky

1. místo – Michaela Arnoštová (10 let) - Můj domeček plný lásky

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

neotevřena

 

Babička - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Kolektiv dětí MŠ Pastelka (4-6 let), MŠ Pastelka, Milevsko
2. místo – Antonín Pártl (5 let), S babičkou hrabeme listí, ZŠ a MŠ Lišov
3. místo – Nikola Hanzalová (4 roky), Babička mi ukázala ptáčky,  ZŠ a MŠ Lišov
3. místo – Filip Neduchal (5 roky), U babičky na zahradě, 91. MŠ Plzeň

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
1. místo - Tobiáš Lauber (10 let), Babička je nejlepší kuchařka, ZŠ a MŠ Chřásťany
2. místo - Daniel Uher (9 let), Hrajeme hry na tabletu, ZŠ a MŠ Chřásťany
3. místo - Kristýna Ježková (10 let), Babiččiny perníčky, ZŠ Slovácká
ČU - Martina Miličková (10 let), Máme se rádi, ZŠ Slovácká

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo - Ludvík Ondřej (12 let), Babička, ZŠ Hulín
2. místo - Alžběta Šalomounová (14 let), Babička,  ZŠ Jihlava
ČU - Nikol Rakášová (15 let), Babička, ZŠ a MŠ při PII a.s. Jeseník

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
1. místo - Kolektiv dětí Domov Petra Mačkov, Domov Petra Mačkov

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
neotevřena

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Oliver Ira (8 let), Prababička, ZUŠ Gustava Mahlera
2. místo – Megan Koten (8 let), Tři kamarádky, ZUŠ Gustava Mahlera
2. místo - Sofie Hendrychová (7 let), Babičky s kabelkou, ZUŠ Gustava Mahlera
3. místo - Tobiáš Kašpar Pololáník (12 let), Pohoda na kanapíčku, ZUŠ Gustava Mahlera
3. místo - Anežka Kolegarová (8 let), Sousedky, ZUŠ Gustava Mahlera

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – Anna Kotenová (14 let), Babičky na návsi, ZUŠ Gustava Mahlera
2. místo – Vivien Doležalová (14 let), Babičky a pes,  ZUŠ Gustava Mahlera
Čestné uznání – Edita Nováková (14 let), Babička s knížkou, ZUŠ Gustava Mahlera



V Brně dne 21. ledna 2021

 

Babička, 20/21

I. kategorie / MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)

1. místo – Amanda Kadlecová (4,5 roku) - Babička čte Amandičce pohádku

1. místo – Amanda Kadlecová (4,5 roku) - Babička čte Amandičce pohádku

1. místo – Elena Kolínová (6 let) - Moje babička

1. místo – Elena Kolínová (6 let) - Moje babička

1. místo – Justýna Koukalová (4 roky) - Babička Móňa

1. místo – Justýna Koukalová (4 roky) - Babička Móňa

1. místo – Šimon Tykal (4,5 roku) - Šimonek s babičkou

1. místo – Šimon Tykal (4,5 roku) - Šimonek s babičkou

1. místo – Natálie Válová (4,5 roku) - Babička hraje fotbal

1. místo – Natálie Válová (4,5 roku) - Babička hraje fotbal

1. místo – Matěj Palus (4,5 roku) - Babička sedí v křesle a dívá se na televizi

1. místo – Matěj Palus (4,5 roku) - Babička sedí v křesle a dívá se na televizi

2. místo – Antonín Pártl (5 let) - S babičkou hrabeme listí

2. místo – Antonín Pártl (5 let) - S babičkou hrabeme listí

3. místo – Nikola Hanzalová (4 roky) - Babička mi ukázala ptáčky

3. místo – Nikola Hanzalová (4 roky) - Babička mi ukázala ptáčky

3. místo – Filip Neduchal (5 let) - U babičky na zahradě

3. místo – Filip Neduchal (5 let) - U babičky na zahradě

 

II. kategorie / 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ, dětí ve věku 6 -10 let)

1. místo – Tobiáš Lauber (10 let) - Babička je nejlepší kuchařka

1. místo – Tobiáš Lauber (10 let) - Babička je nejlepší kuchařka

2. místo – Daniel Uher (9 let) - Hrajeme hry na tabletu

2. místo – Daniel Uher (9 let) - Hrajeme hry na tabletu

3. místo – Kristýna Ježková (10 let) - Babiččiny perníčky

3. místo – Kristýna Ježková (10 let) - Babiččiny perníčky

Čestné uznání – Martina Miličková (10 let) - Máme se rádi

Čestné uznání – Martina Miličková (10 let) - Máme se rádi

 

III. kategorie / 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které pracovaly v ZŠ, dětí ve věku 11-15 let)

1. místo – Ludvík Ondřej (12 let) - Babička

1. místo – Ludvík Ondřej (12 let) - Babička

2. místo – Alžběta Šalomounová (14 let) - Babička

2. místo – Alžběta Šalomounová (14 let) - Babička

Čestné uznání – Nikol Rakášová (15 let) - Babička

Čestné uznání – Nikol Rakášová (15 let) - Babička

 

IV. kategorie / pro děti s handicapem bez omezení věku

1. místo – Šárka Houzimová

1. místo – Šárka Houzimová

1. místo – Petra Kvěchová

1. místo – Petra Kvěchová

1. místo – Miluše Bauerová

1. místo – Miluše Bauerová

1. místo – Marie Kornoušková

1. místo – Marie Kornoušková

 

V. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti do 6 let

neoevřena

 

VI. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 7-10 let

1. místo – Oliver Ira (8 let) - Prababička

1. místo – Oliver Ira (8 let) - Prababička

2. místo – Megan Koten (8 let) - Tři kamarádky

2. místo – Megan Koten (8 let) - Tři kamarádky

2. místo – Sofie Hendrychová (7 let) - Babičky s kabelkou

2. místo – Sofie Hendrychová (7 let) - Babičky s kabelkou

3. místo – Tobiáš Kašpar Pololáník (12 let) - Pohoda na kanapíčku

3. místo – Tobiáš Kašpar Pololáník (12 let) - Pohoda na kanapíčku

3. místo – Anežka Kolegarová (8 let) - Sousedky

3. místo – Anežka Kolegarová (8 let) - Sousedky

 

VII. kategorie - ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání - děti 11-15 let

1. místo – Anna Kotenová (14 let) - Babičky na návsi

1. místo – Anna Kotenová (14 let) - Babičky na návsi

2. místo – Vivien Doležalová (14 let) - Babičky a pes

2. místo – Vivien Doležalová (14 let) - Babičky a pes

Čestné uznání – Edita Nováková (14 let) - Babička s knížkou

Čestné uznání – Edita Nováková (14 let) - Babička s knížkou

 

Propozice, 2020/2021

Propozice  ve formátu pdf ke stažení zde.

Děti malují pro Konto Bariéry 2020/2021 na téma "ČTVEREC"- propozice

Lužánky - středisko volného času vyhlašují další ročník dětské výtvarné soutěže, která je součástí projektu „Děti malují pro Konto Bariéry“. Nejlepší a vybrané práce budou obrazovou součástí stolního kalendáře Děti malují pro Konto Bariéry 2022. Výnos z prodeje kalendářů je určen na nákup školních pomůcek pro děti s postižením.

 Konto BariérySVČ Lužánky

Soutěžní zadání a termíny odevzdání:

I. téma - BABIČKA
Moje babička, maminka mé maminky, moje zážitky s ní, co bych s ní chtěl prožít...

Termín odevzdání: 31. prosince 2020

II. téma - DOMOV - DŮM, KDE BYDLÍM
Místo, kde žiji, kde bych chtěl žít, místo, kde se cítím spokojeně se svou rodinou.

Termín odevzdání prací je 30. března 2021

III. téma - VODA
Voda na zemi, ve vzduchu, voda kolem nás, sucho, význam a ochrana vody a vodních zdrojů, kde se bere, skupenství...

Termín odevzdání je 30. června 2021

Doporučený formát výkresů:
Doporučený formát prací je čtverec, (o jakkoliv velké straně) u všech prací. Práce uhlem či pastely je nutné dobře zafixovat.

Způsob značení prací:
Do soutěže jsou přijímány pouze práce, které splňují zadání. Na rubu odevzdaných prací musí být ČITELNĚ uvedeno jméno a příjmení autora, věk autora, název soutěžní práce, přesný název a adresa školy, jméno, telefon a e-mail vyučujícího. Děti, které se hlásí mimo školní zařízení, uvedou kontakt na rodiče. Práce odevzdané do soutěže se účastníkům nevracejí, o jejich dalším využití rozhoduje vyhlašovatel soutěže. Práce je třeba zaslat či předat do termínu na adresu Středisko volného času Lužánky, Lidická 50, Brno 65812.

Práce, které nebyly vybrány, jsou zkartovány. Oceněné práce budou využity k při výrobě stolních kalendářů a v reklamě spojené s projektem či s nadací. Zasláním prací soutěžící souhlasí se zveřejněním svých jmen a škol na výsledkových listinách, které budou rozeslány na emaily dotčených škol a zveřejněny na webu www.detimaluji.cz, u vybraných prací v kalendáři Děti malují pro Konto Bariéry 2021, případně na výstavách spojených s výtvarnou soutěží.

Kategorie:
1. kategorie – MŠ (práce dětí ve věku do 6 let, které vznikly v MŠ)
2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ děti ve věku 6 – 10 let)
3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (práce dětí, které vypracovaly v ZŠ děti ve věku 11 – 15 let)
4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání – děti do 6 let
6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání – děti 7 – 10 let
7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělávání – děti 11 – 15 let

Hodnocení prací:
Soutěž bude posuzovat odborná porota. Výsledková listina bude zveřejněna na www.detimaluji.cz nejpozději měsíc po uzávěrce. Ocenění autoři obdrží navíc informace o svém umístění prostřednictvím mailových zpráv adresovaných vedení jejich škol nebo vyučujícím učitelům nebo rodičům.

Propagace nejlepších a vybraných prací:
Oceněné práce bude možné shlédnout na www.detimaluji.cz
Nejlepší a vybrané výtvarné práce budou bezplatně využity pro tvorbu obrazové části stolního kalendáře
"Děti malují pro Konto Bariéry", který bude vydán pro rok 2022 a jehož prodejem budou získávány finanční prostředky na nákup školních pomůcek pro zdravotně postižené děti (www.kontobariery.cz/projekty).
Vybrané práce budou vystaveny v prostorách SVČ Lužánky.

Soutěž podporují:
Antipol Brno CZ, www.projektypomahaji.cz

Informace o soutěži:
Lužánky – středisko volného času Brno, Marie Janíková, tel. 724 534 730, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace o kalendáři:
Antipol Brno CZ s.r.o., Andrea Švábová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 777 970 818

 

 

 

 

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz