Bez růžových brýlí - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – kolektiv dětí MŠ Větrná, České Budějovice - Lukáš Koloničný (5 let), Mia Jandová (6 let), Natálka Štádlerová (6 let)
2. místo – kolektiv dětí ZŠ a MŠ Lišov - Anastázie Plávková (5 let), Barbora Bumanová (5 let), Jana Korbelová (5 let), Vojtěch Průša (5 let), Natália Sedláková (4 roky)
3. místo – Marek Janalík (5 let), SŠ, ZŠ a MŠ prof. Vejdovského, Olomouc

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
ČU - Jan Kurken (9 let), ZŠ a MŠ Chrášťany
ČU - Nela Křížková (10 let), ZŠ a MŠ Žichlice
ČU - Tereza Kubíková (9 let), ZŠ a MŠ Potštejn

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo – Markéta Lívancová (14 let), ZŠ Pohůrecká, České Budějovice
1. místo – Tereza Stojnovová (15 let), Masarykova základní škola Zruč-Senec
2. místo – Simona Petrášková (12 let), ZŠ Tachov
3. místo – Tereza Vandasová (15 let), ZŠ Jakuba Jana Ryby
ČU – Helena Hančlová (11 let), Biskupské gymnázium, České Budějovice
ČU – Kristýna Vrábliková (13 let), ZŠ nám. Míru, Vrchlabí

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
zrušena

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
ČU - Sabina Böer (5 let), SZUŠ Škola pro radost, Praha

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Linda Pospíšilová (7 let), ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou
2. místo – Leonard Scherf (9 let), ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou
3. místo – Kamila Terezya (9 let), SZUŠ Škola pro radost, Praha

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – Lucie Císařová (15 let), SZUŠ Škola pro radost, Praha
2. místo – Alžběta Švarcová (14 let), SZUŠ Škola pro radost, Praha
3. místo – Petr Toperczer (12 let), SZUŠ Škola pro radost, Praha

V Brně dne 24. ledna 2019

Sponzor soutěže:

ČTK

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz