Každý večer Večerníček - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Sabina Goricová (4 roky), SŠ, ZŠ a MŠ prof. Vejdovského Olomouc
2. místo – Nella Suchá (6 let), MŠ Kamarád Hradec Králové
2. místo – Marlaa Enkhkhuslen (6 let), MŠ Kamarád Hradec Králové
2. místo – Stela Doležalová (5 let), MŠ Kamarád Hradec Králové
2. místo – Eliška Halířová (6 let), MŠ Kamarád Hradec Králové
3. místo - Jan Matias Gránský (5 let), ZŠ a MŠ Kravsko
ČU - Valerie Schulzová (5 let), MŠ Mikulov, Habánská

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
1. místo - Dominik Mančík (6 let), MŠ a ZŠ při PII a.s. Jeseník
1. místo - Jan Kurkin (11 let), ZŠ a MŠ Chrášťany
2. místo - Adam Zuščák (10 let), ZŠ Úvoz Brno
3. místo - Dominik Krejčí (10 let), ZŠ a MŠ Chrášťany
3. místo - David Lorenc (8 let), ZŠ a MŠ Vrbovec,
ČU - Jakub Mikeš (7 let), ZŠ Brno, Jana Babáka

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo - Nikol Kotásková (12 let), ZŠ Hulín
2. místo - Soňa Alexová (13 let), ZŠ a MŠ Kravsko
2. místo - Jiřina Smutná (13 let), ZŠ Hulín
2. místo - Marie Sokolová (12 let), ZŠ Hulín
2. místo - Nikol Ivánková (13 let), ZŠ Hulín

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
neotevřena

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
1. místo – Ondřej Synáč (6 let), ZUŠ Rokycany

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Zuzana Zoubková (7 let), ZUŠ Rokycany
2. místo – Ondřej Buchta (7 let), ZUŠ Rokycany
3. místo – Šárka Pumrlová (10 let), Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno
ČU – Sofie Pětvalská (8 let), ZUŠ Vrané n/Vl
ČU – Mariana Šabachová (7 let), ZUŠ Vrané n/Vl
ČU – Karolína Šabachová (7 let), ZUŠ Vrané n/Vl

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – Anna Růžičková (13 let), ZUŠ Rokycany
ČU – Emílie Větrovcová (12 let), ZUŠ Rokycany
ČU – Adriana Kilianová (13 let), ZUŠ Rokycany
ČU – Laura Linková (13 let), SZUŠ Škola pro radost
ČU – Denisa Hladěnová (11 let), SZUŠ Škola pro radost



V Brně dne 23. ledna 2020

Sponzor soutěže:

ČTKcentropen

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz