Když nemůžeš, tak přidej víc - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Viktorie Tomášová (6,5 let), MŠ Kamarád
2. místo – Lucie Jechová (6 let), MŠ Borovany
2. místo – Adam Buzek (7 let), MŠ Pastelka
3. místo – František Mertl (6 let), MŠ Borovany
ČU - Denisa Dvořáková (6 let), ZŠ a MŠ Kravsko
ČU - kolektiv dětí ZŠ a MŠ Lišov

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
ČU - Filip Dobrý (9 let), ZŠ a MŠ Chřášťany
ČU - Samuel Melichar (8 let), ZŠ a MŠ Vrbovec

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
neotevřena

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
1. místo – Marek Kratochvíl, Domov pro osoby se zdravotním postižením Gaudium
1. místo – Michal Kočí, Domov pro osoby se zdravotním postižením Gaudium

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
1. místo – Anastázie Čechová (6 let), ZUŠ Gustava Mahlera
1. místo – Anežka Vytisková (6 let), ZUŠ Gustava Mahlera
1. místo – Barbora Snížková (6 let), ZUŠ Gustava Mahlera
2. místo – Mikuláš, Štěpán Povondra (6 let), Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno
2. místo – Zuzana Klímová (5 let), ZUŠ Březnice

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Lucie Kubátová (11let), ZUŠ Gustava Mahlera
3. místo – Edita Kopecká (8 let), ZUŠ Gustava Mahlera
ČU – Kryštof Kaisler (10 let), ZUŠ Gustava Mahlera

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – Adam Zobaník (13 let), Soukromá ZUŠ Škola pro radost
2. místo – Šimon Švejda (15 let), ZUŠ Dobruška
3. místo – Patrik William Mc Gaffin (11 let), Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno
ČU – Alena Rožková (14 let), SZUŠ Škola pro radost
ČU – Nela Grmelová (14 let), SZUŠ Škola pro radost
ČU – Yen Nhi Nguyenová (15 let), SZUŠ Škola pro radost



V Brně dne 3. září 2019

Sponzor soutěže:

ČTK

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz