Les očima reportéra - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Samanta Kadlecová (5 let), MŠ Pastelka, Milevsko
2. místo – Barborka Pumanová (5 let), ZŠ a MŠ Lišov
2. místo – Marek Janalík (5 let), SŠ, ZŠ a MŠ prof. Vejdovského, Olomouc
3. místo – Stelinka Zelinková (5 let), MŠ Mikulov
ČU - kolektiv dětí MŠ Skřivánek, třída Kuřátka, Frýdek-Místek
ČU - kolektiv dětí MŠ Větrná, České Budějovice

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
1. místo – Jakub Zelený (8 let), ZŠ Nezvěstice
2. místo –Václav Chaloupek (7 let), ZŠ Nezvěstice
3. místo – Markéta Zittová (7 let), ZŠ Nezvěstice
3. místo – Kuzdasová Justýna (10 let), ZŠ Kovářov

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo – Kateřina Kosová (15 let), ZŠ Jižní IV, Praha
1. místo – Anna Miřátská (15 let), ZŠ Jižní IV, Praha
2. místo – kolektiv dětí ZŠ Vodičkova, Praha 1
3. místo – kolektiv dětí ZŠ Jižní IV, Praha
3. místo – Iveta Koflová (13 let), Tachov
3. místo – Kristýna Huclová (13 let), ZŠ Nezvěstice
ČU – kolektiv dětí ZŠ Kaplická, Český Krumlov

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
1. místo – Petra Němcová, Domov Petra Mačkov
1. místo – Aneta Novotná, Domov Petra Mačkov
2. místo – kolektiv dětí Domov Petra Mačkov

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
1. místo – Anežka Vytisková (6 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Kristian Jánský (8 let), ZUŠ Dobruška
1. místo – František Vích (11 let), ZUŠ Dobruška
2. místo – kolektiv dětí SZUŠ Škola pro radost, Praha
3. místo – Tomáš Gleizner (8 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec
ČU – Kateřina Beránková (10 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec
ČU – Barbora Krumplová (9let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec
ČU – kolektiv dětí ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – Anežka Pokorná (11let), ZUŠ Plasy
1. místo – Tereza Točíková (15let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec
3. místo – Anežka Kotenová (11 let), ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec
ČU – Václav Klíma (14 let), ZUŠ Plasy

V Brně dne 25. dubna 2019

Sponzor soutěže:

ČTK

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz