Místo, kde bydlím - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Viktorie Vitíková (6 let) – „Plzeňské náměstí“, 91. MŠ Plzeň
2. místo – Klára Skoumalová (6 let) - „Naše třída na procházce“
3. místo – Viktorie Hušková (5 let) „Moje nejoblíbenější místo“, MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy
Čestné uznání  – kolektiv dětí MŠ Zahrádka, Říčany u Prahy“

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
1. místo – Evelína Alešová (10 let) -  ZŠ a Mš Palachova, Brandýs nad Labem
1. místo – Laura Šejnová (8 let)  - ZŠ a MŠ Chřásťany
1. místo – Aneta Trojanová (10 let) – „Poštorenský kostel“, ZŠ Slovácká, Břeclav
2. místo – Adam Gabriel Marek (6 let) – ŠD ZŠ Hradištsko
3. místo – Kateřina Pilařová (6 let) – „Mám ráda rozkvetlou zahrádku“, ZŠ a MŠ Chřásťany
Čestné uznání – Victoria Bodnarová (7 let) – „Břeclavský kostel“, ZŠ Slovácká, Břeclav
Čestné uznání – Nikol Kantorová (7 let) – „Krmení čápů na pohanisku“, ZŠ Slovácká, Břeclav
Čestné uznání – Laura Najbrtová (7 let) – „Náš most přes řeku Dyji“, ZŠ Slovácká, Břeclav

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo – kolektiv dětí ZŠ a MŠ Krčín (10-11 let) – Nikol Lelková „Naše město“, Zorka Uhlířová „Zámek v Novém Městě nad Metují“, Karolína Šplíchalová „Náměstí v naše městě“, Veronika Rucknerová „Zvonice v Krčíně“, Julie Blažková „Naše město“
2. místo – Lenka Petříková (14 let) – „České Budějovice – Železná panna“, ZŠ Pohůrecká, České Budějovice
2. místo – Tereza Drechslerová (14 let) - „Cesta do školy naší ulicí“, ZŠ Jana Jakuba Ryby
3. místo – Orsolya Gala (12 let) -  ZŠ Jana Babáka, Brno
3. místo – Jára Příkop a Dan Hladík (13 let), „Majsner in popelnice“, ZŠ TGM Mnichovice

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
1. místo – Robert Kodad (15 let) – „Mé historické město“, ZŠ Kaplická – praktická škola
2. místo – Veronika Moudrá  – Domov Petra Mačkov
2. místo – Petra Boudová  – Domov Petra Mačkov
3. místo – Sára Hanáková (9)  – „Novoroční pražský ohňostroj“, ZŠ a SŠ Karla Herforta, Praha 1
Čestné uznání – kolektiv dětí ZŠ a SŠ Karla Herforta, Praha 1 – Patrik Hyben „Malostranské mostecké věže“, Tereza Hybenová „ Praha“, Pavel Balog „Orloj“, Eliška Brejchová „Západ slunce na Staroměstském náměstí“
Čestné uznání – kolektiv dětí Domova Petra Mačkov, Petra Němcová, Kristýna Kadlecová, Marie Pojslová, Jana Vítovcová, Simona Pavlíčková, Helena Pfefferová

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
1. místo – Zuzana Klímová (3 roky) – ZUŠ Březnice
2. místo – Mikuláš Štěpán (4 roky) – Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Karolína Váňová (10 let) „U nás v obývacím pokoji“, Výtvarný kroužek Zdeňka
při SZŠ a VOŠZ Kladno
2. místo – Veronika Břízová (8 let) – „Muzeum v Plzni“, ZUŠ Jagelonská, Plzeň
3. místo – Alžběta Dvořáková (10 let) – „U mě v pokojíčku se psem Rockym“,  ZUŠ Jagelonská, Plzeň
3. místo – Jindřich Šlechta (7 let) – „Nůj dům“, ZUŠ Horaždˇovice

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
Čestné uznání – Martina Behenská (14 let) „U nás na louce“, ZUŠ Jagelonská
Čestné uznání – Emma Zvěřinová (12 let) „Moje město“, ZUŠ Jagelonská

V Brně dne 25. ledna 2018

Sponzor soutěže:

edookit

ČTK

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz