Moje oblíbená pohádka - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Zuzana Selková (5 let) Pohádka „O kůzlátkách“, MŠ Olgy Halvlové, Kadaň
2. místo – Izabelka Sedláčková (4 roky) „Šípková Růženka“, MŠ Velechvín, Lišov
2. místo – Pavel Milisdörfer (5 let) „Vodník“, MŠ Velechvín, Lišov
2. místo – Tomáš Wostl (5 let) „Budulínek“, MŠ Velechvín, Lišov
3. místo – Jakub Václavík (5 let) „Pat a Mat slaví narozeniny“, MŠ Pastelka, Frýdek-Místek
3. místo – Aneta Hlaváčová (3 roky) „Ledové králoství, Elza“, Mš Veselí nad Moravou

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
1. místo – kolektiv dětí ZŠ Horažďovice - Adéla Bergerová (8 let) „Zimní příběh“, Kateřina Saláková (9 let) „Dobrodružství psíka Alíka“, Kateřina Turková (10 let) „Kocour Modroočko“, Jindřich Šlechta (8 let) „Kouzelné město“
2. místo – Ondřej Vašut (9 let) „Dračí hrad“, ZŠ Vsetín
2. místo – Emma Černocká (8 let) „Na hrášku“, ZŠ Vsetín
3. místo – Edita Klenovská (7 let) „Mašinka Tomáš“, ZŠ Zborovice
3. místo – Jan Vychopeň (8 let), „Bajajův kůň“, ZŠ Vsetín
3. místo – Klaudia Velemaníková (7 let) „S čerty nejsou žerty“, ZŠ Školní, Kadaň

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo – Natálie Wágnerová (12 let) „Kanafásek“, ZŠ Prachatice
1. místo – Matouš Nečil (14 let) „Červená karkulka“, Gymnázium J. V. Jirsíka
2. místo – Petra Mandelíková (13 let) „Čarodějův učeň“, Gymnázium J. V. Jirsíka
2. místo – Soňa Bartíková (12 let) „Zakletý hrad“, ZŠ Vsetín
3. místo – Lukáš Kaucký (12 let) „Otesánek“, ZŠ Hořovice
3. místo – Sára Dinková (13 let), „Jaro“, ZŠ a SŠ Karla Herforta
ČU – kolektiv dětí ZŠ Jana Jakuba Ryby, Rožmitál pod Třemšínem - Elen Tomková (12 let) „Kněžna Libuše“, Marek Novák (13 let) „Praotec“, Ondřej Kohol (13 let) „Římský princ“

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
1. místo – Tomáš Korec (10 let) „Sally – Příšerky s.r.o.“, SŠ a ZŠ Beroun
2. místo – Robert Johanna (10 let) „Operníkové chaloupce“, ZŠ Praktická, Č. Krumlov
2. místo – Martina Němcová (11 let) „Vodnická pohádka“, ZŠ Praktická, Č. Krumlov
3. místo – František Fríd (27 let) „Ježibaba z pohádky Mrazík“, Dětský domov, MŠ, ZŠ a Praktická škola,
Písek-detašované pracoviště Zběšičky
3. místo – Rostislav Mertl (39 let) „Čert z pohádky Láska rohatá“, Dětský domov, MŠ, ZŠ a Praktická škola
Písek-detašované pracoviště Zběšičky

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
1. místo – Jasmína Volčková (5 let) „Kašpárek“, ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov,
2. místo – Mikuláš Štěpán (4,5 roku) „Dráček Bezzubka“, Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOZŠ Kladno
2. místo – Matěj Vejvoda (6 let) „Duhová víla (malované počasí)“, ZUŠ Rokycany
3. místo – Jonáš Obešlo (6 let) „Červená Karkulka“, Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOZŠ Kladno
3. místo – Marek Kratina (7 let) „Dračí pohádky“, Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOZŠ Kladno

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Tomáš Pumrle (12 let) „Tři bratři“, Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOZŠ Kladno
2. místo – Eliška Hulíková (6 let) „ABCD kočka přede, Jak kočka naučila skřítka číst“, ZUŠ Velešín
2. místo – Michal Holub (7 let) „Sněhová královna“, ZUŠ Velešín
3. místo – Johanka Velgová (7 let) „Medvídci“, ZUŠ Uherské Hradiště
3. místo – Agáta Maráková (7 let) „Červená Karkulka“, ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov
ČU – kolektiv dětí ZUŠ Přeštice - Barbora Dolejšová (10 let) „Drak“, Aneta Rýmusová (9 let) „Drak“, Tereza Černá (12 let) let, „Šípková Růženka“, Veronika Havlíčková (9 let) „Sněhurka“, Alena Stuchlová (9 let) „Sněhurka“, Lucie Dupalová (10 let) „Šípková Růženka“

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – Veronika Zelená (11 let) „Kapitán „František Srpáč“„, ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov
1. místo – Adam Konečný (13 let) „Potápěč“, ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov
2. místo – Anna Marie Matějková (11 let) „Pohádkový sen“, ZUŠ Velešín
2. místo – Patricie Maršíková (12 let) „O neposlušných kůzlátkách“, ZUŠ Gustava Mahlera
3. místo – Murgáčová Irena (14 let) „O kohoutkovi a slepičce“, ZUŠ Gustava Mahlera
3. místo – Průšová Karolína (15 let) „Popelka“, ZUŠ Gustava Mahlera
ČU – Hana a Petra Vilímovi (13 let) „Bílá vrána“, ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov

V Brně dne 28. srpna 2018

Sponzor soutěže:

edookit

ČTK

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz