Osmičková výročí - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Štěpán Pospíšil (6 let) – „První školní den v roce 1968 naší paní učitelky a můj první školní den v roce 2018“, SŠ, ZŠ a MŠ prof. Vejdovského Olomouc
2. místo – Anna Bartůšková (6 let) - „TGM“, Lesní mateřská škola Lištička
2. místo – Bára Koželouhová (6 let) - „TGM“, Lesní mateřská škola Lištička
3. místo – Libuška Kubíčková (6 let) „TGM s holčičkou v kroji“, Lesní mateřská škola Lištička

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
1. místo – Adam Bečvář (11 let) -  „TGM mýma očima“, ZŠ Nezvěstice
1. místo – Robert Hopjan (9let)  - „1968 – 1989 - Jen ptáci byli volní“, ZŠ Šrámkova, Opava
2. místo – Josef Bahr (11 let) – „Rusové v ulicích“, ZŠ a MŠ Kateřinice, okr. Vsetín
2. místo – Jakub Sedláček (8 let) – „Tady je Česká republika“, ZŠ Zdounky
3. místo – Anna Marie Chytrá (10 let) – „1968 – pan Dubček“, ZŠ a MŠ Chřástany
3. místo – Tereza Fialová (10 let) – „1968 – pan Dubček“, ZŠ a MŠ Chřástany
Čestné uznání – Jana Velková (11 let) – „První prezident“, ZŠ a MŠ Kluky
Čestné uznání – Kamila Šefránková (11 let) – „Tatíček Masaryk“, ZŠ a MŠ Kluky
Čestné uznání – Tereza Říhová (11 let) – „T. G. M.“, ZŠ a MŠ Kluky

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo – Jana Hopjanová (14 let) – „1968–1989 – Trnitá cesta ke svobodě“, ZŠ Šrámkova, Opava
1. místo – Jana Hopjanová (14 let) – „Co se dělo po roce 1948 – Na paměť Heliodoru Píkovi – první justiční vražda“, ZŠ Šrámkova, Opava
2. místo – kolektiv dětí ZŠ Hulín (13 -15 let) – Šárka Tobolíková „1918“, Patrik Formánek „1918“, Markéta Vávrová „1918“, Lucie Spurná „1918“, Michaela Šimková „1918“, Andrea Horáková „1918“, ZŠ Hulín
3. místo – Štěpánka Boehmová (15 let) -  „Prezident osvoboditel“, ZŠ Nezvěstice
3. místo – Rozálie Karásková (14 let), „Rok 1968“, FZŠ Pedf UK Praha 2

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
zrušena

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
zrušena

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Vanessa Praženicová (9 let) „Založení Univerzity Karlovy 1348“, Škola pro radost
2. místo – Beata Černá (11 let) – „Poštovní známka 1918“, Škola pro radost
2. místo –  Kamila Terelya (11 let) – „ 1918“, Škola pro radost
3. místo – Barbora Sinkulová (7 let) – „1918“, Klement Gottwalt 1948, ZUS Březnice
Čestné uznání – Amélie Štobová (7 let) – „Portrét TGM 1918“, Škola pro radost

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (11 - 12 let) – Barbora Zvočová „Alois Rašín“, Kuba Manek „Milan Rastislav Štefánik“, Kateřina Cvachoučková „Milada Horáková“, Kateřina Cvachoučková „1968“, Ema Martinová „Před příjezdem okupantů“, Karolína Brožová „1968“, Emma Juráková „T.G. Masaryk“, Tereza Fidlerová „Palach“, Olivie Benešová „Masaryk“, Ema Zamojska „Beneš“, ZUŠ Štefánikova, Praha
2. místo – Vojta Skála (12 let) – „Podepisování mnichvské dohody 1938“, Škola pro radost
2. místo – Anastázie Kateřina Strahovská (13 let) – „Černý den 1968“, ZUŠ Pavla Křížkovského
3. místo – 3. místo – Lucie Císařová (15 let) – „ TGM“, Škola pro radost
3. místo – Matěj Litera (13 let) – „Portrét TGM 1918“, Škola pro radost
Čestné uznání – Bára Uchazová (11 let) – „ 1918-2018“, Škola pro radost
Čestné uznání – Alexandr René Mišun (12 let) – „Rok 1968“, ZUŠ Pavla Křížkovského
V Brně dne 25. dubna 2018

Sponzor soutěže:

edookit

ČTK

 

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz