Pod olympijskými kruhy - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Kaštánci – kolektiv dětí (4-6 let) „Olympijští vlajkonoši“, MŠ Pohořelice

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
ČU – Jáchym Sehnoutka (10 let) „Co bych rád sledoval na olympiádě“, ZŠ Smiřice

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo – Natálie Barberová (12 let) „Pod olympijskými kruhy“, Gymnázium P. Křížkovského s um. profilací, Brno
2. místo – Jan Mráka (14 let) „Cesta za zlatem“, ZŠ a MŠ Prušánky, okr. Hodonín
3. místo – kolektiv dětí ZŠ Černošice - Tomáš Mlčoch (12 let) „Skoky na lyžích“, Barbora Bílová (12 let) „Rychlobruslení“, Olga Bláhová (11 let) „Krasobruslení“, Štěpán Jurenka (11 let) „Bobování“, Nikol Vranovská (12 let) „Biatlon“
Čestné uznání – Ema Tefelnerová (12 let) „Pod olympijskými kruhy“, Gymnázium P. Křížkovského s um. profilací, Brno
Čestné uznání – Alexandr René Mišun (12 let) „Pod olympijskými kruhy“, Gymnázium P. ­Křížkovského s um. profilací, Brno
Čestné uznání – Veronika Baštýřová (12 let) „Sportovní potřeby“, 15. základní škola Plzeň

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
1. místo – Lukáš Vávra (15 let) „Skeleton“, ZŠ a MŠ Ukrajinská, Ostrava-Poruba
2. místo – Věra Míková, Domov Petra Mačkov
2. místo – Kuvsová Eliška (11 let) „Jízda mezi brankami“, ZŠ praktická, Praha 5
3. místo – kolektiv dětí Domova Petra Mačkov, Aneta Novotná, Simona Pavlíčková, Jana Strnadová, Božena Frková

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
zrušena

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Jakub Pelikán (8 let) „Závodění“, ZUŠ Nové Město pod smrkem
2. místo – Aneta Šalé (10 let) „Plavecký závod“, Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOZŠ Kladno
3. místo – Jiří Pechnáč (11 let) „Hokejista“, ZUŠ Nové Město pod smrkem
Čestné uznání – kolektiv dětí Výtvarného kroužku Zdeňka při SZŠ a VOZŠ Kladno - Ema Knotková (6 let) „Běžecký závod“, Elen Gaudeková (7 let) „Olympiáda“, Nela Adamcová (8 let) „Pod olympijskými kruhy“, Richard Hlásenský (9 let) „Běžecký závod“

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
Čestné uznání – Yen Nhi Nguyenová (13 let), „Rychlobruslení“, Soukromá ZUŠ, Škola pro radost, Praha 5

V Brně dne 28. srpna 2018

Sponzor soutěže:

ČTK

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz