Ze života hmyzu - výsledková listina

Ke stažení ve formátu pdf zde.

 Konto BariérySVČ Lužánky

1. kategorie – MŠ – děti do 6 let, práce které vznikly v MŠ
1. místo – Anna Čechová (5 let), Vážná vážka, MŠ Velechvín
2. místo – Tereza Nováková (5 let), Mandelinka bramborová , ZŠ a MŠ Lišov
2. místo – René Sedláček (5 let), Kamarádi broučci , MŠ Velechvín
3. místo – René Sedláček (5 let), Žížaly jdou na výlet, MŠ Velechvín
ČU - Kolektiv dětí MŠ Pastelka (4-5 let), MŠ Pastelka, Milevsko

2. kategorie – 1. stupeň ZŠ (6-10 let)
1. místo - Matouš Hendrych (8 let), Včelí nebezpečí, ZŠ a MŠ Hranice
2. místo - Miroslav Křišťál (8 let), Mravenčí údolí, ZŠ a MŠ Dukovany

3. kategorie – 2. stupeň ZŠ (11-15 let)
1. místo - Adéla Jelínková (13 let), Chroust, ZŠ Jihlava
1. místo - Barbora Poulová (14 let), Pavouk pod lupou, ZŠ Jihlava
1. místo - Kateřina Hrubá (14 let), Pohled do pavoučích očí, ZŠ Jihlava
1. místo - Alžběta Šalomounová (14 let), Pavouk, ZŠ Jihlava
2. místo - Sophia Salivarová (13 let), Hmyz v barvách, ZŠ Česká Třebová
3. místo - Kolektiv dětí ZŠ Májová (12-14 let), ZŠ Májová, Ostrov
ČU - Kolektiv dětí MZS Zruč-Senec (12-15 let), Masarykova základní škola Zruč-Senec

4. kategorie – pro děti s handicapem bez omezení věku
1. místo - Kolektiv dětí MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postižené (8-9 let), Valašské Meziříčí
1. místo - Kolektiv dětí ZŠ A. Jiráska se spec. vzděl. potřebami (11-12 let), Lanškroun

5. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti do 6 let
1. místo - Mikuláš Štěpán Povondra (6 let), Roháč a brouci, Výtv. kr. Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno
2. místo - Sofie Bílá (5 let) Bruci na louce, Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno
3. místo - Mikuláš Štěpán Povondra (6 let), Štír lstivý, Výtvarný kroužek Zdeňka při SZŠ a VOŠZ Kladno

6. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 7-10 let
1. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Štefánikova (7-8 let), ZUŠ Štefánikova, Praha
2. místo – Jasmína Volčková (7 let), Kobylka, ZUŠ Vladimíra Ambrose
3. místo - Eliška Konečná (10 let), Brouček Alfréd, ZUŠ Vladimíra Ambrose
3. místo - Petra Muzikantová (8 let), Blechák tečkovaný, ZUŠ Vladimíra Ambrose

7. kategorie – ZUŠ a kroužky zájmového vzdělání – děti 11-15 let
1. místo – Karolína Grmelová (15 let), Mravenec, ZUŠ Vladimíra Ambrose
2. místo – Lucie Soldánová (11 let), Kudlanka nábožná, ZUŠ Vladimíra Ambrose
2. místo – Radek Pokruta (11 let), Pilné včelky, ZUŠ Vladimíra Ambrosey
2. místo – František Richter (11 let), Komár, ZUŠ Vladimíra Ambrose
2. místo – Natálie Lešanská (12 let), Roháč obecný, ZUŠ Vladimíra Ambrose
3. místo – Kolektiv dětí ZUŠ Vladimíra Ambrose (9-13 let), ZUŠ Vladimíra Ambrose
ČU – Jonáš Tybus (12 let), Pavouk, ZUŠ Štefánikova, Praha
ČU – Kolektiv dětí Školního klubu Pohoda při ZŠ Opava (11-12 let let), Opava



V Brně dne 26. srpna 2020

Sponzor soutěže:

ČTKcentropen

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz