Kdo je kdo

Konto Bariéry

Nadace, kterou projekt Děti malují podporuje.
Konto Bariéry, od roku 1992 stěžejní projekt Nadace Charty 77, je první a dosud jedinou kontinuální sbírkou, které se více než dvacet let účastní desetitisíce dárců - svým pravidelným měsíčním příspěvkem pomáhají naplňovat a financovat program Konta Bariéry.
Za více než dvacet let činnosti rozdělilo Konto Bariéry stovky miliónů korun, podpořilo tisíce projektů na zlepšení života lidí s handicapem a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Z aktuálních potřeb lidí s postižením vychází Konto Bariéry i při formování nových projektů. Doplňuje stát a samosprávu tam, kde jejich pomoc nestačí. Stále více se zaměření jeho pomoci posouvá od standardní pomoci, tedy rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, bezbariérových úprav bytů, škol a dalších veřejných budov, k projektům, které souvisejí se vzděláním a pracovním uplatněním lidí s handicapem.

Konto Bariéry

SVČ Lužánky

Již několik let vyhlašuje výtvarnou soutěž Děti malují pro Konto Bariéry.
Posláním Lužánek - střediska volného času je inspirovat, motivovat a poskytovat prostor pro volný čas a osobní rozvoj každého člověka.
Jsme brněnská organizace pořádající kroužky, tábory a další akce pro děti, mladé lidi i dospělé. A to už doslova pro několik generací, je nám totiž skoro 70 let!
Nejsme ale jen historická budova v parku, který nám dal jméno - najdete nás na jedenácti místech v Brně a okolí. Ať bydlíte v Brně kdekoli, určitě od vás nejsme daleko.

SVČ Lužánky

Antipol Brno CZ

Koordinátor celého projektu.
Podílí se na přípravě a průběhu soutěže, zajišťuje přípravu kalendáře, prodejce nástěnného kalendáře Děti malují pro Konto Bariéry prostřednictvím svého webového portálu www.projektypomahaji.cz
Antipol Brno CZ je sdružení nezávislých podnikatelských subjektů, které vymýšlí a realizuje společensky angažované projekty pro různé neziskové organizace. Veškeré projekty najdete na našem webu www.projektypomahaji.cz

Helma 365

Vydavatel kalendáře Děti malují pro Konto Bariéry.
Helma 365 je český vydavatel kalendářů, diářů, a nedatovaných zápisníků.
Naším posláním je přinášet více krásy, radosti a inspirace pro váš vzácný čas, prostřednictvím kalendářů a diářů, 365 dnů v roce. Za dobu naší více jak dvacetileté specializace na tvorbu kalendářů a diářů jsme se stali největším českým producentem výrobků s kalendáriem, naše roční produkce čítá již více než 6 miliónů kusů, kalendáře a diáře Helma můžete najít ve dvaceti evropských zemích.

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz