Podporují nás - výtvarníci

Děkujeme výtvarníkům za jejich podporu.

Vlasta Švejdová - ilustrátorka, malířka, kterou znají děti i dospělí. Autorka sluníčka, neoficiálního loga soutěže Děti malují. V minulosti paní Švejdová zasedala v porotě soutěže.
www.vlastasvejdova.cz

logo deti

BG - maluje především na kameny. Ráda maluje pro radost, co se jí líbí, co ji nadchne. Může to být inspirováno velkým dílem. Spolupracuje nejen na projektech Konta Bariéry, její práce pomáhají na mnoha místech. Obrázek BG zdobí diplomy pro sezonu 2022/2023.
https://www.facebook.com/BolGulya

diplom babika

 

Eva Faldýnová - výtvarnice, která dlouhodobě podporuje svými obrázky Konto Bariéry. Není zaměřena na jeden umělecký směr. Maluje to, co cítí a co ji baví. V současné době se věnuje olejomalbě, malování akrylem a pastelem. Její inspirací je příroda, maluje převážně krajiny, pracuje nejen podle fotografií, ale také v plenéru, vždy však do obrazu dává vnitřní energii, aby konečný výsledek bavil. Ovšem ráda unikne k fantazijním obrazům s pohádkovým vyjádřením. V její tvorbě najdete portréty, figurální malbu, surrealismus a také abstrakci. Každý obraz si prožívá a proto má každý svůj příběh. Malování je jejím celoživotním naplněním.
https://art-eva.webnode.cz/

diplom babika

 

Míša Mašková - říká o sobě :) "Jsem Míša – normální holka z vesnice, co miluje zvířata, procházky v přírodě, malování a tvoření, práci s lidmi a jejich duší, svět drahých kamenů, jízdu na motorce i dětskou radost ze života." Je autorkou obrázkové předlohy diplomů udělovaných dětem v sezóně 2020/2021. Dlouhodobě spolupracuje s agenturou Antipol Brno CZ na novoročenkách pro Konto Bariéry.
http://andelske-obrazy.cz/

diplom babika

 

Ivana Pavlišová - malířka, která svojí tvorbou už léta podporuje Konto Bariéry a jejich novoročenky, ale i další projekty, které agentura Antipol Brno CZ zastřešuje. Je autorkou obrázkové předlohy diplomů udělovaných dětem v sezóně 2019/2020.
http://www.pavlisova.cz/

diplom bryle

 

Kristýna Mothejzíková - výtvarnice a úžasná paní, která svojí tvorbou už léta podporuje Konto Bariéry a jejich novoročenky. Mimo to vede dobročinný internetový obchod VedleSebe.cz, kde najdete krásné a kvalitní výrobky z mnoha různých neziskových organizací a jejich dílen. Autorka obrázkové předlohy diplomů udělovaných dětem v sezóně 2018/2019.
http://kris.mothejzik.cz

diplom bryle

 

Simona Smutná - výtvarnice, která tvoří s radostí a laskavostí svojí osobní technikou, kdy vlastnoručně pastelkami kouzlí kuličku po kuličce. V minulosti paní Smutná zasedala v porotě soutěže. Autorka diplomů udělovaných dětem v sezóně 2017/2018.
Ateliér Kuličkárna

 diplom pohadka snek4  diplomy vyroci v1

Ilona Baštářová - vytváří mandaly, které jsou formou terapie a mají relaxační a meditační účinek. V minulosti paní Baštářová zasedala v porotě soutěže. Autorka předlohy dopisů pro děti v sezóně 2016/2017.
ilon55

dopis

Lucie Škodová - maminka dvou cácorek, výtvarnice, grafička, trénující ilustrátorka, občas taky cukrářka, švadlenka, háčkařka, :) V minulosti paní Škodová zasedala v porotě soutěže. Autorka diplomů udělovaných dětem v sezóně 2016/2017.
galerie Ajeejee

diplomy nahled stránka 01

Logo Footer

SVČ Lužánky, Lidická 1880/50, 658 12 Brno
Antipol Brno CZ, Tábor 50D, 602 00 Brno
andrea@projektypomahaji.cz